Mediatel - firemný online marketing

Aké výhody vám ponúka náš eshop Shopbox?

- 1. apríla 2021
ilustrácia - web

V súčasnosti je podnikanie a predávanie online už bežnou záležitosťou. Najmä v časoch, kedy sú viaceré prevádzky zatvorené, je nakupovanie online výhodné tak pre zákazníkov, ako i samotných predajcov a značky. My vám ponúkame moderný a responzívny eshop Shopbox, ktorého výhody si ihneď obľúbite. Prečítajte si, prečo je Shopbox výhodný a mali by ste ho mať.

Shopbox a dizajn

Eshop Shopbox vám ponúka atraktívny a moderný dizajn prispôsobiteľný vášmu ponúkanému sortimentu. Naši profesionáli vám pripravia vizuály a prispôsobia farby podľa vašich želaní a predstáv. Či už ponúkate sortiment chutných koláčikov, funkčných bicyklov alebo dekoratívnu kozmetiku či výživové doplnky. Súčasťou komplexného eshopového balíčka Shopbox je vytvorenie domovskej stránky a deviatich podstránok. Shopbox je eshop s moderným a responzívnym dizajnom, vďaka ktorému bude váš eshop dokonale prispôsobený na zobrazovanie na smarfóne, tablete či notebooku.

Aké výhody vám ponúka náš eshop Shopbox? - 1

Prečo mať Shopbox?

Najmä v období, kedy sú kamenné prevádzky zatvorené sa predaj i nákup presúvajú do online prostredia. Ak ešte nevlastníte eshop, práve Shopbox vám zaručí rýchlu možnosť poskytovania vašich produktov či služieb online. Výrobu a spustenie eshopu máte garantovanú už o 3 týždne od uzavretia zmluvy. Shopbox disponuje všetkým, čo by mal správny eshop mať – okrem prehľadného a intuitívneho dizajnu, pútavých vizuálov vám Shopbox ponúka priestor pre otázky a odpovede vašich zákazníkov, všeobecné obchodné podmienky či reklamačné podmienky.

Shopbox vám ponúka dizajnové menu a intuitívne zobrazovanie jednotlivých produktov, ktoré ponúkate spolu s cenou, popisom a inými relevantnými informáciami. Po celý čas viazanosti pre vás naši profesionáli zabezpečia kompletnú údržbu vášho nového Shopboxu, ktorá zahŕňa riešenie prípadných problémov, výmenu produktov v online sortimente a ostatné zmeny či aktualizácie. Shopbox je vybavený ochranou pred vírusmi a hackermi ako i SSL certifikátom. Shopbox tiež disponuje základnou SEO optimalizáciou a zásuvnými modulmi, ktoré poslúžia na prepojenie Shopboxu s vašimi účtami na sociálnych sieťach. Zákazníci vás tak budú mať neustále na dosah.

Mohlo by vás zaujímať