Mediatel - firemný online marketing

Uni-Poist – online poistenie

- 12. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Na trhu v oblasti komerčných poisťovní pôsobíme už od roku 2001. Pracovné skúsenosti našich zamestnancov však siahajú ešte ďalej, vďaka čomu našim klientom ponúkame vysoko odborné a profesionálne služby v oblasti sprostredkovania poistenia.

Poistenie PZP

Už samotný názov PZP, čiže Povinné zmluvné poistenie hovorí, že každý vodič je povinný si ho zaobstarať.

Bez PZP poistenia jednoducho nedostanete od policajtov ani štátnu poznávaciu značku. Skôr, ako si zakúpite, či už nové, alebo ojazdené vozidlo budete si musieť vybrať poistenie PZP. Ktoré poistenie PZP sa vám oplatí? Aké služby mi poisťovňa ponúka pri uzatvorení PZP poistenia? Je lepšie si vybrať najlacnejšie poistenie? So všetkými týmito otázkami Vám radi poradia naši pracovníci, ktorých prehľad vo sfére poisťovníctva a financií je vskutku obrovský. Zvážia všetky možnosti, od typu vozidla, vašich preferenciách v oblasti jazdenia, poradia s výberom poisťovne aj samotnou výškou ceny za jednotlivé poistenie PZP, nakoľko nie to najlacnejšie je aj vždy to najvýhodnejšie.

Online poistenie PZP

Sprostredkovanie poistenia už nemusí byť časovo náročná záležitosť ako tomu bolo v nedávnej minulosti. Napr. také online poistenie PZP si u nás doslova vyklikáte za pár sekúnd. Pomôže vám k tomu náš skvelý online nástroj tzv. Kalkulácia autopoistenia. Táto moderná kalkulačka vám po vyplnení potrebných údajov doslova za pár sekúnd porovná ponuky pre poistenie auta na povinné zmluvné poistenie (PZP) od viacerých poisťovní. Následne si výsledky môžete porovnať, prípadne nám zavolať a naši pracovníci vám ochotne vysvetlia všetky pre a proti jednotlivých ponúk. Výsledky online poistení PZP, tak získate jednoducho, rýchlo a moderne z pohodlia vášho domova.

Mohlo by vás zaujímať