Mediatel - firemný online marketing

HPPM Trade – povinné zmluvné poistenie

- 29. júla 2020
ilustrácia - web

Pre užívateľov vozidiel sme zjednodušili výber povinného zmluvného poistenia pomocou online porovnávača, kde si okrem povinného zmluvného poistenia môžu užívatelia veľmi rýchlo na pár klikov vybrať aj havarijné poistenie. Všetko rýchlo a na tri kliky online.

Povinné zmluvné poistenie online

Túžite po novom, či ojazdenom aute? Nezabúdajte, že každý majiteľ, či už nového alebo ojazdeného vozidla je povinný si zabezpečiť povinné zmluvné poistenie. V prípade, že spôsobíte ujmu tretej strane toto poistenie pokryje škody. Aj napriek tomu, že je povinné, je to výhodné, čo oceníte v prípade nečakanej udalosti. Vybrať si však najlacnejšie pzp sa nevypláca.  Prvý krok, ktorý by ste mali pri výbere pzp urobiť je hľadať povinné zmluvné poistenie cez porovnávač. Veľmi rýchlo tak dostanete prehľad od viacerých poisťovní. Výberom online poistenia si ušetríte mnoho času aj peňazí. Pri výbere poistenia vyberajte s rozumom a berte do úvahy nielen cenu, ale aj ostatné parametre a výhody jednotlivých poistení.

Havarijné poistenie na tri kliky

Oplatí sa pridať k povinnému zmluvnému poisteniu aj havarijné poistenie? To je otázka, ktorú si kladie mnoho vodičov. Treba si však dobre premyslieť, či sa oplatí riskovať, alebo je lepšie mať tzv. zadné vrátka. Havarijné poistenie je tak čisto vo vašich rukách a len vy rozhodnete, či sa chcete ochrániť pred rizikami ako sú krádež, vandalizmus, živelná udalosť, havária (bez ohľadu na zavinenie) a iné. Tí čo majú staršie auto väčšinou tvrdia, že havarijná poistka sa im neoplatí. Ako to teda je? Oplatí sa havarijné poistenie na staršie auto? Ak sa bavíme o bežných vozidlách nižšej a strednej triedy má havarijné poistenie určite zmysel do piateho až šiesteho roku veku vozidla. Využite možnosť havarijného poistenia a na tri kliky si vyberte to správne.

Mohlo by vás zaujímať