Mediatel - firemný online marketing

Regál KORA Slovakia – regále do skladov aj kancelárií

- 6. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Veľa produktov, málo miesta? Stavte na regále s platným certifikátom Technického skúšobného ústavu Slovenskej Republiky.  Vyznačujú sa stabilitou, ľahkou montážou aj demotážou a zmestia sa do každého priestoru. Aký regál je však pre vaše potreby ten pravý?

Vyberte si regál podľa nosnosti

Miesta nie je nikdy dosť najmä ak už v sklade nemáte kde stúpiť alebo vás v kancelárii obklopujú hory z papiera. Od toho, na čo regály chcete použiť, bude závisieť aj váš výber.

Pokiaľ potrebujete uskladniť ľahšie veci, tieto regály budú pre vás ako stvorené. Systém sa zvyčajne stavia do výšky okolo 2500 mm, aby boli poličky ľahko dostupné pre ručné ukladanie. Ich výhodou aj výšková nastaviteľnosť, keďže sú uchytené pomocou zachycovacích háčikov. Pokiaľ by vám vytvorený priestor z regálov nestačil, v polovici výšky je možné namontovať obslužnú uličku a tak zo systému veľmi rýchlo a efektívne vytvoriť skladovú podestu s nosnosťou do 250 kg/m2.

Palety majú v súčasnosti veľmi rozmanité použitie a jedným z nich je aj, ako už ich názov hovorí, práve na regálový systém. Vďaka pevnej konštrukcii je možné na nosníky upevniť jednu až štyri europalety. Tento systém je ideálny pre ukladanie dosiek, cievok, kotúčov a iných produktov vyššej hmotnosti.

Vďaka tomu, že regálový systém sa skladá zo zvarených stĺpov, na ktorých sú pomocou klieštin zachytené jednotlivé tŕne, konzolové regály oplývajú mimoriadnou robustnosťou, ktorá unesie ťažký materiál.

Využite priestor naplno vďaka medziposchodiam

Pokiaľ potrebujete navýšiť regálový systém, existuje jednoduché riešenie. Jednotlivé poschodia môžete poprepájať podestami a vytvoriť tak priestor nielen pre tovar, ale aj pre pohyb chodcov, či vysokozdvižné vozíky. Druhou možnosťou je vytvorenie medziposchodí, kde doplnením regálov vznikajú obslužné uličky zavesené na konštrukcii regálu.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu. Naši odborníci vám s radosťou poradia a vypracujú cenovú ponuku zdarma.

Mohlo by vás zaujímať