Mediatel - firemný online marketing

Priestranné a funkčné kancelárske skrine do každej firmy

- 14. júla 2021
ilustrácia - web

V kikawood nájdete praktické kancelárske skrine v rozličných výškových a dizajnových prevedeniach. Naša ponuka zahŕňa vysoké, stredné aj nižšie skrinky a skrine, ktoré sa maximálne prispôsobia vašim priestorovým možnostiam a vytvoria štýlový celok s ostatným zariadením vo vašej kancelárii.

Dizajnové kancelárske skrine s dostatočným úložným priestorom

Garantujeme, že kancelárske skrine od kikawood dokonale zapadnú do vášho pracovného priestoru. Vyznačujú sa praktickosťou, dlhou životnosťou, odolnosťou, dizajnovým prevedením a najmä dostatočným množstvom úložného priestoru. Knihy, dokumenty, šanóny a ostatné veci budete mať prehľadne usporiadané a decentne odložené. Získate dokonalý prehľad o tom, kde sa čo nachádza, a teda už nebudete strácať čas zdĺhavým hľadaním rôznych zmlúv, podkladov atď. Je iba na vašom rozhodnutí, ktorému variantu dáte prednosť. V ponuke kikawood totiž nájdete jedno- aj dvojdverové,  posuvné i roletové, vešiakové a zásuvkové, príp. policové kancelárske skrine. Máme hneď niekoľko materiálových prevedení (buk, hruška, čerešňa, jelša, jabloň, orech, slivka, borovica, breza, javor, gaštan a pod.). Väčšina našich kancelárskych skríň je uzamykateľná, keďže si uvedomujeme citlivosť mnohých firemných dokumentov, ako aj potrebu ochrany podnikového i súkromného majetku pred nepovolanými osobami.

kancelárske skrine

Dokonalá štýlová kombinácia kancelárskych skríň a ostatného nábytku

Dnes sú moderné tzv. open offices, čiže otvorené kancelárie, ktorých typickým znakom je obrovský spoločný pracovný priestor pre viac ľudí. Ak túžite po jeho zmenšení, nemusíte ihneď volať stavebnú firmu a pripravovať seba aj svojich zamestnancov na hluk, ruch, prach a iné nepríjemné obmedzenia pri práci. Naše kancelárske skrine sú totiž ideálne aj na oddelenie priestoru, ktorý viete kedykoľvek zväčšiť či zmenšiť. Postačí presunúť skrine. Okrem klasických drevených skríň a políc zahŕňa náš sortiment aj kovové skrine a kartotéky v rozmanitých prevedeniach, ktoré sa stanú estetickým prvkom vášho pracoviska. V prípade väčších kancelárií zaiste oceníte posuvné skrine, ktoré vynikajú svojou veľkosťou a praktickosťou. Aj keď všetky kancelárske skrine dodávame v demontovanom stave, nemusíte sa obávať ich montáže. Je mimoriadne jednoduchá. Samozrejme, že okrem skríň vybavíme vašu kanceláriu aj ostatným kvalitným nábytkom ako vešiaky, kontajnery, pohodlné stoličky a praktické stolíky aj stoly, ktoré sú ústredným bodom každého kancelárskeho priestoru. Pre jeho dokonale zladenie odporúčame nábytkové zostavy. Zariaďte si modernú a reprezentatívnu kanceláriu a objednajte si štýlový nábytok ešte dnes.

Mohlo by vás zaujímať