Mediatel - firemný online marketing

Kvalitný kancelársky nábytok na každé pracovisko

- 9. júna 2022
ilustrácia - web

Kvalitný kancelársky nábytok? Ten nájdete na našej webstránke skolacik-majo.sk. Naša firma Školáčik Majo – školský a kancelársky nábytok vám ponúka široký sortiment nábytku a doplnkov aj do vašej kancelárie. Rozhodnite sa pre kvalitný a dobre vyzerajúci kancelársky nábytok, ktorým očaríte všetkých návštevníkov, klientov či obchodných partnerov.

Prečo je kancelársky nábytok dôležitý?

Kancelársky nábytok by mal byť pohodlný, kvalitný a vyhovovať potrebám vášho pracoviska. Práve v kancelárii a na pracovisku pravdepodobne trávite denne dlhé hodiny. Premeniť tieto priestory na príjemné a harmonické pracovisko, v ktorom sa budete dobre cítiť je mimoriadne dôležité.

Či už zariaďujete kanceláriu pre seba alebo pre vašich zamestnancov, vaše prvé kroky by mali smerovať k spoľahlivému predajcovi kancelárskeho nábytku. U nás vo firme Školáčik Majo vám s výberom kancelárskeho nábytku na mieru radi poradíme. V našej ponuke nájdete kancelárske stoly, stoličky, police, skrine, zostavy či rôzne doplnky a inteligentné pomôcky do kancelárie.

kancelársky nábytok

Dovoz kancelárskeho nábytku priamo na vašu adresu

S nami si nemusíte robiť starosti navyše. Vami zakúpený kancelársky nábytok vám radi privezieme priamo na vami určenú adresu. Pustiť sa tak môžete rovno do zariaďovania vašej kancelárie, pracoviska či firemných priestorov.

V našej ponuke nájdete kvalitný kancelársky nábytok, ale aj školský nábytok pre riaditeľov, učiteľov aj žiakov. Veria nám už desiatky spokojných škôl z celého Slovenska, ktorým sme dodali kvalitné školské lavice, školské stoličky, tabule alebo jedálenské stoly a rôzne iné vybavenie. Samozrejmosťou v našej ponuke je aj nábytok pre materské školy. Jednoducho, pre škôlkarov, školákov či dospelákov – pre všetkých máme nábytok a vybavenie na mieru. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať