Mediatel - firemný online marketing

PEROUTKA – výroba tlačív a papiera

- 23. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Od roku 1993 sa pohybujeme v papierenskom a polygrafickom priemysle, v oblasti výroby etikiet, spracovania papiera. Držíme krok s novými trendmi a inováciami v obore pôsobenia. Od výroby tlačív, etikiet až po kvalitné polepy áut.

Výroba tlačív a samolepiace etikety

Žijeme v dobe, kedy sa papier v rôznych formách výužíva hádam všade. Vo firmách, v obchodoch, na úradoch, na školách, ale aj na fare. Pri výrobe tlačív ponúkame aj možnosť personalizácie tlačív, čo znamená, že zákazníkom dokážeme vytvoriť tlačivo presne podľa jeho požiadaviek. Taktiež ponúkame široký výber samolepiacich etikiet na kotúči aj bez. Možnosť plnofarebnej potlače a lakovania je samozrejmosťou. Samolepiace etikety využívajú firmy v rôznych oblastiach ako je potravinárstvo, kozmetika, či priemysel. Pre oblasť administratívnych služieb vyrábame tzv. hárkové etikety, ktoré sú vhodné pre laserové a atramentové tlačiarne, ale aj kopírky. Vyrábame ich na hárkoch formátu A4,A3, podľa potreby ich však vieme personalizovať na potreby zákazníka.

Polepy áut

Naše služby pokrývajú naozaj široké portfólio služieb od tradičných až po tie modernejšie. Veľkú časť výroby dokážeme personalizovať na potreby našich zákazníkov a inak tomu nie je ani v prípade polepov áut. Tie sa využívajú ako nonstop nosiče reklamného posolstva. Našim zákazníkom ponúkame možnosť kompletného grafického spracovania. Stačí nám dodať špecifiká a parametre plochy, na ktorej bude polep umiestnený. Všetko ostatné, tak vykonáme za vás. Dokážeme polepiť akékoľvek vozidlo. Osobné, firemné, dodávky, ale aj autobusy. Pri jednoduchších motívoch využívame rezanú grafiku. Pri tých komplexnejších digitálne potlačené fólie. Polepy aplikujeme nielen na autá, ale aj na výklady, či v podobe samolepiek.

Mohlo by vás zaujímať