Mediatel - firemný online marketing

Melódia – vinyly a hudba na CD a DVD nosičoch

- 29. júla 2020
ilustrácia - web

CD Shop Melodia je internetový obchod s hudobnými nosičmi pre všetkých hudobných fajnšmekrov. Nezáleží na tom, aký žáner sa vám páči. Vyberte si svojho obľúbeného interpreta, skupinu, či film na nosiči podľa svojho gusta od legendárnych vinylov cez klasické CD, DVD až po moderné Blu-ray nosiče.

Vinyly

Klasika je večná či v hudbe, umení, alebo v hudobných nosičoch. Pravého hudobného fajnšmekra spoznáte veľmi jednoducho. Jeho hudobná zbierka sa totiž bude skladať zo samých vinylov. V hudbe je veľmi dôležitá správna akustika a tú vám ponúkajú práve vinylové a LP platne. Pre dosiahnutie maximálneho akustického zážitku je to tá najvhodnejšia forma hudobného nosiča. Aj keď digitálna doba prináša CD hudbu, vinyl je jednoducho vinyl. Vinylovú formu púšťania hudby využíva aj množstvo DJ-ov. Tak ako aj oni, aj vy si môžete vybrať zo širokej ponuky hudobných interpretov na vinyloch od známych hudobníkov, skupín až po rôzne hudobné zoskupenia. U nás si vyberie naozaj každý. 

CD, DVD a Blu-ray

Nepreferujete vinylovú formu púšťania hudby a stále máte radi klasiku v podobe CD, DVD, alebo moderných Blu-ray nosičoch? Vyberať si môžete z viac ako tisícok hudobných CD, DVD a Blu-ray nosičoch. Stále viac obľúbené sa stávajú aj hudobné DVD formáty, ktoré ponúkajú viackanálový zvuk a hlboký hudobný zážitok. Rôzne žánre hudby majú svojich stálych fanúšikov, ktorí si už len vyberajú formu púšťania hudby. Na našom CD shope si vyberie naozaj každý. Aby sa vám nakupovanie u nás nielen páčilo, ale aj bolo lacné, máme pre vás vernostnú zľavu v podobe 10%. Stačí sa zaregistrovať a môžete jednoducho online nakupovať za výhodné ceny.

Mohlo by vás zaujímať