Mediatel - firemný online marketing

Vinyly – obohaťte svoju zbierku o ďalšie cenné kúsky

- 12. januára 2023
ilustrácia - web

Prečo sú vinyly aktuálnym hitom? Pretože menia obyčajné počúvanie hudby na neobyčajný zážitok. Tajomstvom je úžasný zvuk a nenapodobiteľné čaro, ktoré je pre vinyly či LP platne typické. CD shop Melódia vám ponúka vinyly mnohých hudobných osobností. Stačí si vybrať svojho obľúbenca.

Vinyly populárnych interpretov

Vinyly, nazývané aj ako gramofónové platne, slúžia na mechanický záznam hudby. V našej ponuke sú vinyly doslova nabité hudbou naprieč všetkými kontinentmi a rôznymi hudobnými žánrami. Na výber máte vinyly najpopulárnejších slovenských hudobníkov, hudobníčok aj kapiel. Samozrejme, že nemôžu chýbať speváci, speváčky či skupiny, ktorí si svojim jedinečným hlasom, chytľavými songami a originálnou tvorbou zaslúžili celosvetové uznanie a slávu. Náš sortiment pravidelne dopĺňame o nové hudobné chuťovky, medzi ktoré nepatria len vinyly, ale aj CD hudba či filmy na DVD. Naším mottom je: Hudba a film pre každého.

vinyly

Spoľahlivý nákup vinylov – noviniek aj obľúbených interpretov

Na našom e-shope sú vinyly bohato zastúpené, máme ich niekoľko tisíc. Do svojej obývačky môžete vďaka nim pozvať Bryana Adamsa či švédsku ABBU. Alebo vám môžu zahrať Scoprions, Taylor Swift, Hans Zimmer či legendy ako Queen, Prince alebo Bon Jovi. Máme vinyly aj pre fanúšikov slovenskej, resp. českej hudby (Elán, IMT Smile, Kabát a mnohí iní).  Ponúkame aj službu predobjednania vybraných noviniek. Garantujeme bezpečný nákup, ktorý zaiste prispeje k vašej spokojnosti. Bez ohľadu na to, či nakupujete vinyly, SA-CD alebo klasické hudobné CD alebo hudobné DVD.  Medzi našimi zákazníkmi je obľúbená aj hudba na Blu-ray. Veríme, že vás naša rozmanitá ponuka oslovila a vyberiete si vinyly či iné nosiče, ktoré vám svojou hudbou spríjemnia deň. Objednávajte online, alebo sa zastavte osobne v našej predajni v OD Družba v Čadci.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať