Mediatel - firemný online marketing

Zmäkčovač vody ako efektívna cesta k zdravej a čistej vode

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Pite čistú a zdravú vodu, o ktorú sa postará zmäkčovač vody od Geotherm. Garantujeme jednoduchú inštaláciu, bezchybnú dlhodobú a komfortnú prevádzku aj dokonalú úpravu vody – bez zmeny jej kvalitatívnych vlastnosti či zloženia.

So zmäkčovačom vody ušetríte na prevádzkových nákladoch

Čoraz viac domácnosti aj firiem trápi tzv. tvrdá voda. Ovplyvňuje samotnú chuť vody a taktiež je zdrojom tvorby vodného kameňa. Ten sa zase podpisuje na neefektívnej prevádzke a vyššej spotrebe energií viacerých zariadení ako práčka, umývačka riadu, kotly, kávovary, varné kanvice a pod. Vedeli ste, že tvrdá voda má vplyv aj na vašu pokožku a vlasy (nepríjemne ich vysušuje), ako aj na oblečenie (mení farbu oblečenia, látka stráca farebnosť). Navyše je preukázané, že tvrdá voda zmenšuje peniaci účinok, čo vedie k vyššej spotrebe pracích práškov, saponátov a iných čistiacich a umývacích prostriedkov. Úžasným a spoľahlivým pomocníkom je práve zmäkčovač vody. Štandardne ide o plnoautomatické zariadenie na úpravu vody, ktoré pracuje na rôznych princípoch v závislosti od výrobného  typu. Zaiste potešujúci je fakt, že si žiadajú minimálnu (prípadne žiadnu) údržbu. Ponuka Geotherm zahŕňa niekoľko druhov zmäkčovačov vody, ako aj ostatných produktov pre systémy vykurovania, vetrania či chladenia.

zmäkčovač vody

Zmäkčovač vody pre jej komfortnú a zdravú úpravu

Súčasťou našej ponuky je zmäkčovač vody Honeywell KaltecSoft, ktorý pracuje na princípe iónovej výmeny. V jeho výmenníku dochádza k absorpcii v pitnej vode voľne rozpustených iónov vápnika a horčíka. Na každý takýto ión sú uvoľnené dva ióny sodíka. Zmäkčovač bez soli NaturSoft NS3 mení formu vápnika tak, aby sa vo vodovodných rozvodoch neusadzoval, a teda aby nedochádzalo k tvoreniu vodného kameňa. Ručí za to, že vaša zmäkčovačom upravená voda bude obsahovať rovnaké množstvo horčíka aj vápnika ako pred úpravou. Už 80 rokov udávajú trend zmäkčovače vody Aqua home, vyznačujúce sa unikátnym patentovaným riešením a komfortným spôsobom úpravy vody, ktorý je šetrný k prírode. Postarajú sa, že vaše domáce spotrebiče, ktoré sú v kontakte s vodou, budú mať dlhšiu životnosť a nižšie prevádzkové náklady. Vaňa, práčka či umývačka riadu rozhodne nebudú pokryte vodným kameňom. Zmäkčovač vody od Geotherm dá zbohom tvrdej vode. Doprajte sebe, svojej rodine i zamestnancom kvalitnú vodu, ktorá je nenahraditeľnou zložkou pitného režimu a základom zdravého bývania i práce. Kontaktujte nás pre viac informácií. Odborný návrh vám vypracujeme zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať