Mediatel - firemný online marketing

Zabezpečíme vám metrový textil a dokonca aj fotovoltaické panely

- 8. novembra 2022
ilustrácia - web

Sme rodinná firma KREMÍK, ktorá sa venuje presne tomu, čo nás baví. Máme na starosti metrový textil, ale aj fotovoltaické panely. Môže sa zdať, že sú to dve odlišné sféry, ale sú to sféry, v ktorých sme naozaj dobrí. Sme manželia a v roku 2004 sme sa rozhodli spojiť naše sily a ukázať vám, že naše podnikanie stojí naozaj za to.

Metrový textil a jeho podkategórie, ktoré vám ponúkame

Náš život žijeme v jednom veľkom spoločnom projekte ako plnohodnotný tím. Spojili sme všetky naše skúsenosti a zručnosti a práve preto vám vieme dnes poskytnúť z hľadiska sféry, akou je galantéria mnoho produktov. Poskytujeme vám metrový textil, pletacie priadze alebo poťahové látky. Takisto si viete u nás zakúpiť rôzne bižutérne komponenty, akými sú gombíky alebo korálky či prívesky. Z hľadiska metrového textilu vám ponúkame látky, ktoré sú bežné aj výnimočné. Snažíme sa totiž uspokojiť každého zákazníka a aj toho najnáročnejšieho. Podkategórie metrového textilu u nás sú popelín, úplet, fleece, pletenina, krajka, šifón, mušelín, satén, madeira a mnohé ďalšie. Výber je naozaj veľmi veľký a pestrý.

metrový textil

Ušetrite svoje peniaze – okrem metrového textilu vám prinášame i fotovoltaiku

Rozhodli sme sa, že budeme podnikať v tom, v čom je každý z nás výnimočný. Došli sme preto k záveru, že vám pomôžeme naozaj s celým vašim domovom. Z hľadiska dizajnu vám pomôže naša galantéria, ktorou plnohodnotnou súčasťou je práve metrový textil. A z hľadiska šetrenia vašej peňaženky, aby ste sa pri metrovom textile vedeli vyblázniť vám ponúkame sféru, akou je fotovoltaika. Totiž fotovoltaika a tiež meniče napätia, ktoré máme takisto na sklade vám šetria čas a dokonca aj peniaze. Rozumieme dizajnu a solárnej energií. Prezradíme vám, ako dokážete super ušetriť a zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv. Neváhajte nás preto kontaktovať ešte dnes.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať