Mediatel - firemný online marketing

Výroba elektroniky pre rôzne priemyselné sektory

- 9. novembra 2022
ilustrácia - web

Spoločnosť TELUX má bohaté portfólio, do ktorého spadá aj výroba elektroniky pre špeciálne zariadenia využívané najmä v priemyselnej sfére. Garantujeme špičkové technologické vybavenie, kvalitu materiálov a profesionálny odborný prístup.

Výroba elektroniky na zákazku

Výroba elektroniky v našej réžii zahŕňa viaceré priemyselné sektory ako dentálna a svetelná technika, banské zariadenia, medicinálne kompresory, automatizácia či železnice. Svoju činnosť zameriavame najmä na výrobu a osadzovanie dosiek plošných spojov, ako aj výrobu sieťotlačových šablón pre nanášanie pasty. Osadzovanie DPS a ich nastavovanie realizujeme podľa požiadaviek zákazníka. Výroba elektroniky nie je jedinou činnosťou. Zabezpečíme aj dodanie potrebného materiálu a súčiastok, nastavenie výrobných komponentov a kompletizáciu zariadení. Podľa dohody robíme aj finalizáciu výrobkov, vrátane montáže a kabeláže. Naša výroba elektroniky začína už pri realizácii zákaziek od jedného kusa (žiadne minimálne množstvá pri objednávkach).

výroba elektroniky

Perfektná organizácia pri výrobe elektroniky

Vieme, že výroba elektroniky si žiada prvotriedne materiály a technologické zariadenia. Preto pri ich nákupe spolupracujeme s overenými dodávateľmi. Výroba elektroniky u nás prebieha pod dohľadom kvalifikovaných pracovníkov, ktorí patria k najlepším vo svojom odbore. Zakladáme si na prepracovanej a dobre organizovanej práci, BOZP a časovej flexibilite. Sme hrdí aj na náš implementovaný a udržiavaný systém manažérstva, ktorý sa podieľa na tom, že výroba elektroniky u nás spĺňa vysoké kvalitatívne štandardy. O kvalite našej práce svedčia aj získané certifikáty (systém manažérstva kvality, systém environmentálneho aj energetického manažérstva, systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci). Tešíme sa na spoluprácu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať