Mediatel - firemný online marketing

Vyberte si kvalitné pracovné odevy, s ktorými sa budete pri práci cítiť pohodlne a bezpečne

- 5. novembra 2022
ilustrácia - web

Kvalitné pracovné odevy sú základnou výbavou pri rozličných povolaniach. Kým pri niektorých povolaniach je ich použitie nevyhnutné, pri iných sú všeobecne odporúčané. Kvalitné pracovné odevy zvyšujú pracovné pohodlie aj bezpečnosť pri práci. Viete ako si správne vybrať?

Ako si vybrať pracovné odevy?

Hľadáte kvalitné pracovné odevy a pohodlné pracovné oblečenie? U nás ste na tom správnom mieste. Naša firma Brakon s.r.o. sa venuje predaju vysokokvalitného pracovného oblečenia, pričom v našej ponuke nájdete pracovné odevy pre rozličné povolania. Samozrejmosťou v našej ponuke je aj kvalitná pracovná obuv či základné kusy oblečenia, ako napríklad pracovné tričko či montérky v rôznych strihoch a farbách.

Jednoducho, keď pracovné odevy tak jedine u nás. Dbáme na vysokú kvalitu nami ponúkaných kusov oblečenia. Vieme, že pohodlie je pre dosahovanie dobrých pracovných výkonov nevyhnutnosťou. Preto vám ponúkame pracovné odevy vyrobené z príjemných, odolných a funkčných materiálov.

pracovné odevy

Buďte pri práci v bezpečí s kvalitnými pracovnými odevmi

Bezpečie na pracovisku záleží aj od kvality pracovných odevov. Pri vybraných typoch povolaní je bezpečné pracovné oblečenie nevyhnutnosťou. Dôležité je použitie ochranných prvkov na odevoch, aj použitie vhodných, neraz reflexných, farieb. Samozrejme, na bezpečnosti pri práci sa podieľa aj kvalitná pracovná obuv či ochranné vybavenie.

S výberom vám samozrejme radi poradíme. V našej ponuke nájdete všetko pre vaše pohodlie pri práci či pre pohodlie vašich zamestnancov. Obrátiť sa na nás môžete či už máte záujem o pracovné odevy v menších alebo väčších množstvách. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete aj sortiment pre dokonalý oddych, ako napríklad pohodlné pyžamo pre dámy aj pre pánov. Rovnako vám pomôžeme aj s vašou reklamou, postará sa o to Lambaste – reklamný textil. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať