Mediatel - firemný online marketing

Vstavané skrine na mieru pre maximálne využitie priestoru

- 16. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Moderné vstavané skrine sú garanciou dokonalého prehľadu a uloženia vašich vecí. Všetko bude mať svoje miesto. V rodinnom stolárstve Žajlík vám vyrobíme skrine na mieru, s ktorými nezískate len dostatok úložného priestoru, ale aj štýlový a dizajnový interiérový prvok.

Prednosti vstavaných skríň

Vstavané skrine sa postarajú o dokonalé využite každého centimetra v priestore, čím z neho vyťažíte maximum. Rozmery skrine prispôsobíme nielen rozmerom klasickej steny, ale aj rozličným výklenkom a atypickým častiam miestnosti. Taktiež sa nemusíte obmedzovať pri voľbe materiálov alebo farieb. Náš široký výber vám pomôže vyskladať vstavanú skriňu presne na mieru vašim individuálnym potrebám a predstavivosti. Starostlivo navrhneme primeraný počet políc, zásuviek či miesta na vešanie – samozrejme, až po prvotnej konzultácii, počas ktorej sa oboznámime s vašimi postrehmi a požiadavkami. Následne pripravíme návrh vašej vstavanej skrine a po jeho prípadnom upravení a finálnom odsúhlasení sa pustíme do práce. Hotové vstavané skrine dovážame na miesto montáže. Naším cieľom je, aby ste sa čím skôr mohli tešiť z nového dizajnového kúsku nábytku presne podľa vášho želania.

vstavané skrine

Vstavané skrine s dostatočným úložným priestorom

Vstavané skrine okrem úžitkovej funkcie plnia aj funkciu estetickú. Sú pomerne výrazným doplnkom v domácnosti či kancelárii, obzvlášť predná časť, t. j. posuvné dvere, ktoré šetria priestor. Ich častým doplnkom je zrkadlo, ktoré celú miestnosť opticky zväčší. Vhodne umiestnené a navrhnuté vstavané skrine sú overenou voľbou, ak túžite po efektívnom využití obytného či pracovného priestoru, ako aj po primeranom úložnom priestore pre oblečenie, topánky, posteľnú bielizeň, dokumenty a mnohé iné veci. V stolárstve Žajlík sa sústreďujeme na kompletnú výrobu a realizáciu rozmanitého nábytku na mieru – skrine, šatníky, kuchynské linky, postele, komody, altánky, prístrešky, drevený obklad a pod. (aj atypické riešenia). Požiadajte o bezplatný grafický návrh a cenovú ponuku ešte dnes. Montáž realizujeme najmä v Trnave, Piešťanoch a širšom okolí.

Mohlo by vás zaujímať