Mediatel - firemný online marketing

Všetko o webovom dizajne a farbách nájdete na SKICA.online

- 17. júna 2022
ilustrácia - web

SKICA.online je online magazín zameraný na grafický dizajn v digitálnom prostredí. Nájdete tu nielen inšpiráciu, ale aj nové poznatky v oblasti grafického dizajnu, online marketingu, webdizajnu a vizuálnej komunikácie. Grafický dizajn v online svete je v našom vnímaní pevne prepojený so sociálnymi sieťami, preto sa často ponárame aj do tejto témy. Pripravujeme pre vás rady, aktuálne novinky, tipy a triky, ako posunúť svoje podnikanie a naplniť svoje marketingové ciele.

Môžete si s nami osviežiť už nadobudnuté základné znalosti v grafickom dizajne, alebo získať nové znalosti v článkoch zameraných na typografiu, farebnosť, či ďalšie dôležité grafické prvky. Aktuálne novinky si môžete prečítať v online sprievodcovi či v článkoch o trendoch, kde môžete získať prehľad o rozmeroch grafiky na sociálne siete či o najpoužívanejších formátoch na webe. Dočítať sa tiež môžete prečo sa pri svojom podnikaní nebáť používať infografiku, animácie a vektorové editory, ktoré zvládne i grafik začiatočník. V tomto smere by ste si nemali nechať ujsť ako na kreatívne Instagram stories, ktoré dokážu prinášať firme nadpriemerné výsledky. Pripravujeme príspevky nielen o tom čo robiť, ale aj čo nerobiť v grafickom dizajne či online marketingu, ako  napríklad v článku chyby v grafickom dizajne.

SKICA.online

Okrem článkov o grafickom dizajne, webdizajne a online marketingu nájdete v rámci magazínu SKICA zoznam spoľahlivých a overených poskytovateľov z rôznych odvetví. Jedná sa o výber dodávateľov, výrobcov či sprostredkovateľov z oblasti oblečenia a módy, interiéru, či reklamy, SEO a ďalších odvetví. Prezrite si aj kategórie technika, poistenie, dom a záhrada či stavby.

Dočítate sa tak viac informácií aj z iných odborov, ktoré však súvisia s kreatívou a podnikaním. Veríme, že v našich článkoch nájdete inšpiráciu a nové informácie, ktoré budete vedieť využiť pre rast vašej firmy.

Mohlo by vás zaujímať