Mediatel - firemný online marketing

VK Euromont – zasklievanie balkónov a lodžií

- 22. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

VK Euromont je malá firma z východného Slovenska, ktorá ponúka rozsiahle služby v oblasti tieniacej techniky. Vonkajšie rolety, žalúzie, sieťky, terasy a zimné záhrady, ale aj zasklievanie balkónov a lodžií. Pôsobenie v rámci východného Slovenska.

Profesionálne zasklievanie balkónov

Pri úprave svojich príbytkov sa často využíva aj možnosť zasklievania balkónov a lodžií. Na tento druh tieniacej techniky sa používajú viaceré konštrukčné systémy. V našej firme VK Euromont pracujeme s konštrukčným systémom v podobe posúvania rámových profilov. Rámový posuvný zasklievací systém z hliníkových profilov pre zasklenie balkónov a lódžií dodávame s hrúbkou skla 4 mm, ale aj podľa požiadaviek zákazníka. Celohliníkový rám je nehrdzavejúci a farbený špeciálnou technológiou. Jednotlivé sklenené profily sa posúvajú hladko a bezhlučne vďaka mohérovému tesneniu. Posuvná koľajnica má vyrazené drenážne otvory pre odtekanie dažďovej vody a topiaceho snehu.

Zasklievanie balkónov na východe Slovenska

Výhody zasklenných balkónov a lodžií sú mnohé. Zasklievací systém totiž zaisťuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriaznivému počasiu, hluku, prachu a exhalácií. Okná sa neodklápajú smerom k stene, takže zostáva množstvo priestoru. Montáž sa vykonáva rýchlo a jednoducho a v prípade prízemia sa montuje aj so zámkom proti vlámaniu. Ďalšou veľkou výhodou je jednoduchá údržba a rýchle ovládanie. Množstvo zákazníkov v rámci východného Slovenska už okúsilo výhody zasklenných balkónov aj lodžií. K zasklenným balkónom a lodžiám ponúkame aj doplnkové produkty vo forme roliet, žalúzií a sieťok. Tie dokážu okrem ochrany zlepšiť celkový dizajn balkónov aj lodžií a zútulniť celý priestor.

Mohlo by vás zaujímať