Mediatel - firemný online marketing

Vinylová podlaha a ešte viac – prezrite si hneď dnes našu ponuku

- 8. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Vinylová podlaha je to, čo potrebujte? Naša spoločnosť Entrée vám ponúka nielen to. Zameriavame sa na rôzne typy dverí a podláh. Radi vám zodpovieme na všetky otázky. Usmerníme vás, aké interiérové dvere si máte vybrať a či je vybraná podlaha naozaj kvalitná. Spoľahnite sa na nás, na tím Entrée.

6 dôvodov, prečo je práve vinylová podlaha dobrou voľbou

Ponúkame rôzne prevedenia podláh, medzi ktoré patria drevené podlahy a tiež kompozitné podlahy. Avšak našim favoritom práve pre vás je vinylová podlaha. Táto podlaha si dokázala získať svojich obľúbencov vďaka jej jedinečným vlastnostiam. Vinylová podlaha je totiž výbornou voľbou aj do komerčných či domácich priestorov. Je nositeľkou niekoľkých benefitov, ktoré vám s radosťou v našej spoločnosti alebo na našom internetovom obchode predstavíme. Vinylová podlaha je odolná voči akejkoľvek vlhkosti, má protihlukové vlastnosti a tiež sa ľahko udržiava, čo sa týka jej čistenia. Dokonca vám nejeden fanúšik vinylovej podlahy jednoznačne dosvedčí, že je príjemná už len na dotyk. Spolu s vinylovou podlahou si vyberiete aj jej dlhú životnosť, ktorá vás jednoznačne poteší.

vinylová podlaha

S vinylovou podlahou sa vám bude perfektne inštalovať aj podlahové kúrenie

Pri vinylovej podlahe sa nemusíte báť, že by vám k nej nepasovali interiérové dvere či posuvné dvere. Jednoducho si ju viete zladiť do rôznych prevedení. Prečo? Pretože, keď sa jedná o vinylovú podlahu je úžasné, že dokáže imitovať materiály, akými sú drevo, dlažba či kameň. V tomto prípade, sa teda nemusíte báť, keď si chcete zladiť napríklad drevené vchodové dvere s vinylovou podlahou. Perfektne vám padne, pretože dokáže teda skvelo imitovať aj drevo a dokonca je vhodná na podlahové interiérové kúrenie. Vinylová podlaha sa inštaluje lepením alebo aj na klik a v podstate je táto montáž jednoduchá. Doprajte vášmu domovu vinylovú podlahu, ktorá vám vytvorí dojem tvrdého dreva či dlaždíc. S nami ju máte za výbornú cenu a od tých najlepších výrobcov, akými sú napríklad Gerflor alebo Parador.

Mohlo by vás zaujímať