Mediatel - firemný online marketing

Veterinárna klinika v Ružomberku – najlepší priateľ vašich domácich miláčikov

- 9. júna 2022
ilustrácia - web

Naša veterinárna klinika v Ružomberku je tu pre všetkých domácich miláčikov. Či už toho vášho trápi zranenie, zvieracie ochorenia alebo potrebuje preventívnu prehliadku či povinné očkovanie – radi vás privítame v našej modernej veterinárnej klinike.

Veterinárna klinika, ktorej na zdraví zvierat záleží

Naša veterinárna klinika v Ružomberku – vetklinikrk.sk je zameraná na ošetrenie domácich miláčikov. Špecializujeme sa na ošetrenie psov, mačiek a iných drobných spoločenských zvierat. Pre vaše zvieratká zabezpečíme nadštandardnú starostlivosť tak, ako si to zaslúžia. Ponúkame vám široké spektrum služieb. Či už sa váš pes správa zvláštne a nechutí mu jesť alebo sa vaša mačka zranila pri hre alebo ich trápia iné komplikácie – neváhajte nás navštíviť.

V ponuke služieb našej veterinárnej kliniky sa nachádza napríklad aj povinná vakcinácia pre zvieratá, ošetrenie proti vnútorným a vonkajším parazitom či čipovanie a vystavenie pet pasu. Samozrejmosťou je aj vydávanie potvrdení a osvedčení o zdravotnom stave zvierat.

veterinárna klinika

Na služby našej veterinárnej kliniky sa môžete spoľahnúť

Tím našej veterinárnej kliniky tvoria skúsení veterinári a naše priestory sú čisté a moderne vybavené. Pokiaľ potrebujete konzultáciu u profesionálneho veterinára v Ružomberku – u nás ste na správnej adrese. Pri akútnych prípadoch poskytujeme tiež službu pohotovosť pre zvieratá. Stav vášho domáceho zvieratka skontroluje veterinár a na základe zistených údajov určí diagnózu a nastaví liečbu alebo vykoná okamžité ošetrenie.

Navštíviť nás môžete aj v prípade záujmu o kozmetické služby pre psov a mačky. Samozrejmosťou je aj čistenie uší či strihanie pazúrikov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si termín v našej veterinárnej klinike. Sme tu zakaždým pre vás a vaše domáce zvieratká.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať