Mediatel - firemný online marketing

Účtovníctvo pod dohľadom skúsených profesionálov

- 2. marca 2022
ilustrácia - web

Expertov na účtovníctvo (jednoduché aj podvojné), ako aj na ročné zúčtovanie a personálnu i mzdovú agendu nájdete v účtovnom dome Best Way Group. Komplexné účtovné, ekonomické a informačno-poradenské služby poskytujeme pre právnické aj fyzické osoby.

Účtovníctvo pre fyzické aj právnické osoby

Účtovníctvo predstavuje evidenciu a prehľad pohybu finančných prostriedkov. Jednoduché účtovníctvo vedieme pre fyzické osoby (samostatne zárobková činnosť či iná zárobková činnosť), ako aj pre právnické osoby, ktoré podľa zákona môžu viesť tento typ účtovníctva. Ďalšou skupinou sú subjekty nezriadené za účelom podnikania. Podvojné účtovníctvo sú povinní viesť podnikatelia zapísaní v obchodnom registri, t. j. všetky obchodné spoločnosti (akciovky, spoločnosti s ručením obmedzeným atď.) a družstvá. Či s podnikaním začínate, alebo už máte rozbehnutú firmu, príp. máte zárobkovú činnosť, ktorá si žiada vedenie účtovníctva, neváhajte nás kontaktovať. Garantujeme komplexnú a odbornú pomoc pri ekonomických náležitostiach. Finančná kontrola či kontrola z daňového úradu už nebudú vašim pomyselným strašiakom.

účtovníctvo

Netrápte sa s účtovníctvom

Okrem účtovníctva vám pomôžeme vypracovať daňové priznanie, ročné zúčtovanie dane či mzdy. Sme tím profesionálov s bohatou praxou. Pružne reagujeme na legislatívne zmeny v ekonomických oblastiach, s cieľom zaistiť maximálnu kvalitu poskytovaných služieb. Sme si vedomí citlivosti a dôležitosti finančných aj osobných údajov, a preto pri každej spolupráci dbáme na maximálnu diskrétnosť, ako aj na individuálny prístup, zodpovednosť, dôslednosť a analytické myslenie. Ak hľadáte skúsených a spoľahlivých účtovníkov, resp. tápete v oblasti daňovej, mzdovej či personálnej agendy – naši experti sú vám k dispozícii. V prípade záujmu o naše služby (účtovníctvo, mzdy, personalistika) nás neváhajte kontaktovať telefonicky či osobne. Radi vás osobne privítame aj v našej kancelárii v Košiciach.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať