Mediatel - firemný online marketing

Technické preklady vo vysokej kvalite

- 13. júla 2021
ilustrácia - web

Postaráme sa, aby všetky technické preklady, ktoré zveríte do našich rúk boli odovzdané v najvyššej kvalite. Špecializujeme sa nielen na odborné a technické preklady, ale aj úradné a expresné. Okrem prekladov vám zabezpečíme aj konzekutívne a simultánne tlmočenie na vašich akciách či školeniach.

S technickými prekladmi si poradíme raz dva

Nie je jazyk ako jazyk. Preložiť bežný text v angličtine, nemčine či francúzštine dnes dokáže už mnoho ľudí. Preložiť však text, ktorý je zameraný na opis špecifického zariadenia si vyžaduje množstvo skúseností a potrebného vzdelania. V S-Club sa špecializujeme na technické preklady v oblasti energetiky, strojárstva, techniky, automobilového priemyslu a informačných technológií. Keďže sa špecializujeme na rôzne typy prekladov získali sme aj množstvo skúseností. Presne vieme, čo je dôležité pri technických prekladoch, aby spĺňali potrebný význam vo viacerých jazykoch. Kým v bežnej hovorenej reči sú chyby povolené pri technických prekladoch sa chyby netolerujú. Zle preložený text by tak mohol dostať úplne iný význam.

technické preklady

Technické preklady s expresnými dodacími lehotami

Veľkou výhodou, ktorú ponúkame našim klientom sú expresné dodacie lehoty. Náš profesionálny tím je natoľko odborný a schopný, že aj náročné technické preklady dokážeme preložiť rýchlo a v najvyššej kvalite. Odbornosť, profesionalita a dlhoročné skúsenosti v prekladaní náročných technických textov nás zaraďujú medzi top spoločnosti v oblasti prekladateľských služieb. Okrem technických prekladov v našom portfóliu nájdete aj zmluvy, listiny, certifikáty a rôzne právne dokumenty. Máme dlhodobé spolupráce s mnohými klientmi, ktorí nám aj zanechali pozitívne referencie. Profesionálny servis v oblasti odborných a technických prekladov máte so spoločnosťou S-Club zaručený.

Mohlo by vás zaujímať