Mediatel - firemný online marketing

Svetlíky POLAS v Dunajskej Strede a okolí – viete ako si vybrať?

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Svetlíky – strešné okná z polykarbonátu zabezpečia denné osvetlenie pre výrobné haly a fabriky.

Výrazne znižujú nákladov za osvetlenie.

Je dokázané, že denné svetlo pôsobí na pracovisku energizačne.

svetlíky

Svetlíky rôznych tvarov a veľkostí majú jednu spoločnú jedinečnú vlastnosť – do interiérov dodávajú bezplatné a prirodzené osvetlenie. Mnohé budovy či priemyselné haly absentujú prirodzeným denným osvetlením. To môže predstavovať problém pre osoby, ktoré sa pohybujú v interiéroch bez denného osvetlenia. Riešenie predstavujú kvalitné polykarbonátové svetlíky. Polykarbonátové svetlíky pre vás inštalujeme v Dunajskej Strede a okolí.

Svetlíky POLAS pre vás inštalujeme v Dunajskej Strede a okolí

Kvalitné, bezpečné a efektívne – presne také sú nami ponúkané svetlíky. Naša firma POLAS vám ponúka inštaláciu svetlíkov v Dunajskej Strede, ako aj v okolitých mestách. Svetlíky sú obľúbeným riešením pre budovy, v ktorých absentuje denné svetlo alebo sú charakteristické nedostatočnou svetelnosťou. Svetlíky sú inštalované najčastejšie do primyslených budov, výrobných hál a fabrík či nákupných centier a iných veľkých budov.

Naša firma POLAS vám ponúka svetlíky vyrábané z polykarbonátu, ktorý sa vyznačuje viacerými akostnými vlastnosťami. Strešné svetlíky umožňujú svetlu prirodzene prenikať až do interiéru budovy. Cez polykarbonátovú výplň svetlo preniká do interiéru a ten osvetľuje. Ide tak o bezpečné, efektívne a navyše bezplatné osvetlenie veľkých priestorov.

UV ochrana je pri našich svetlíkoch samozrejmosťou

Dôležité je spomenúť, že nami ponúkané svetlíky POLAS majú kvalitný UV filter, ktorý zamedzuje prenikaniu nebezpečného UV žiarenia. Nadmerné UV žiarenie by mohlo poškodzovať šošovky očí, preto je potrebné do svetlíkov zavádzať kvalitný UV filter.

Naše svetlíky vykazujú tiež akostné tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré oceníte najmä počas chladných mesiacov, kedy svetlíky bránia unikaniu teplého vzduchu z interiérov. V našej ponuke nájdete bodové strešné svetlíky, ktoré sa používajú sa za účelom osvetlenia vnútorného priestoru a na vetranie alebo ako strešný výlez. Ponúkame vám tiež pásové oblúkové strešné svetlíky, ktoré sú vysoko odolné voči nepriaznivým podmienkam. V prípade záujmu o strešné svetlíky sme tu pre vás v Dunajskej Strede, ale aj v hlavnom meste Bratislava a v mestách Trnava, Komárno či Nové Zámky. Neváhajte nás kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Svetlíky pre vašu halu, sklad aj dom v Komárne, Bratislave či v Košiciach

Strešné svetlíky a ich niekoľko výhod

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať