Mediatel - firemný online marketing

Strešné svetlíky a ich niekoľko výhod

- 3. mája 2023
ilustrácia - web

Strešné svetlíky montované našou firmou v meste Trnava patria k najviditeľnejším trendom v súčasnom stavebníctve. Prečo? Pretože svetlíky sa vďaka svojmu skvelému vzhľadu, rozmanitosti a obrovským možnostiam použitia stávajú čoraz využívanejším prvkom modernej architektúry. Prečítajte si v článku nižšie o nesporných výhodách svetlíkov.

svetlíky

Svetlíky prinesú viac prirodzeného svetla

Už dávne vieme, že prirodzené svetlo má pozitívny vplyv nielen na pohodu, ale aj na ľudské zdravie. Slnečné žiarenie zvyšuje v našom tele hladinu melatonínu a serotonínu vďaka čomu máme dobrý spánok a lepšiu náladu. Slnečné svetlo tiež podporuje tvorbu vitamínu D, ktorý je potrebný pre zdravie kostí a svalov. A práve z týchto dôvodov rastie množstvo montáží strešných prvkov, akým sú svetlíky.

Strešné svetlíky montované v meste Trnava sú vysoko kvalitné riešenia, ktoré sa používajú v obytných aj komerčných budovách, výrobných závodoch a skladoch. Naša firma sa nešpecializuje len na svetlíky v spomínanom meste, namontujete a vymeníme pre vás aj svetlíky v meste Bratislava, svetlíky v meste Nové Zámky a ďalších iných mestách.

Vďaka svetlíkom budete mať viac svetla a viac súkromia

V časoch, keď sú domy a administratívne budovy stavané bližšie k sebe, je náročné zabezpečiť dostatok denného svetla a zároveň zachovať súkromie ľudí vo vnútri. Efektným riešením v takýchto situáciách býva montáž svetlíkov.

Strešné svetlíky v domácnostiach alebo kanceláriách predstavujú skvelý spôsob, ako spojiť výhody prirodzeného osvetlenia a zachovať primeranú mieru súkromia. Okrem spomínaných výhod sú svetlíky skvelým dekoratívnym prvkom v obchodných prevádzkach a výrobných halách. Tiež zabezpečujú dobré odvetranie miestností a čerpanie teplo z jediného, ​​nekonečného obnoviteľného zdroja, ktorým je slnko. Naša spoločnosť POLAS Polykarbonátové systémy, s.r.o. sa zaoberá výrobou, dodávaním a montážou nových svetlíkov ako i rekonštrukciou starých. Nainštalujeme pre vás nielen svetlíky v meste Trnava, ale aj svetlíky v meste Dunajská streda či svetlíky v meste Komárno a ostatných vyššie spomínaných mestách. Obráťte sa na nás a dohodnite si s nami montáž.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať