Mediatel - firemný online marketing

Školáčik Majo – váš eshop s nábytkom do škôl a kancelárií

- 26. júla 2020
ilustrácia - web

Hľadáte vybavenie do škôl, či kancelárií? Tu ste na správnom mieste. V našej širokej palete produktov si máte z čoho vyberať.

Nábytok pre najmenších

Predškolské vzdelávanie je miesto na ktorom sa učíme ako si nájsť priateľstvá, spoznávať svet, či učiť sa novým veciam. Farebný a veselý predškolský nábytok pomôže v deťoch rozvíjať kreativitu a fantáziu. Pre drobcov je navrhnutý tak, aby priestor zútulnil. Aj vďaka nemu sa budú každý deň tešiť na nové dobrodružstvá.

Všetko do triedy na jednom mieste

Nábytok pre školy by mal byť praktický, no spĺňať aj estetickú funkciu. Pokiaľ vaša škola vlastní lavice, ktoré šmirgľovali celé generácie žiakov, je načase zmodernizovať priestory a aj vďaka tomu prilákať potenciálnych žiakov práve na vašu školu. 

Zariaďovanie triedy je dôležitý proces na ktorom by si mal dať kompetentný záležať, keďže je to miesto rozvíjania schopností u detí. Medzi nevyhnutnú súčasť triedy patria lavice so stoličkami. Záleží od počtu žiakov, ale aj od nariadení, aké školské lavice sú pre vašu triedu najvhodnejšie. U nás si môžete vybrať z krásnych pestrých farieb lavíc pre jednu alebo dve osoby s nastaviteľnou výškou. 

Školské stoličky pomáhajú deťom sedieť vzpriamene a tak napomáhať formovaniu chrbtice. Vybrať si môžete z rôznych tvarov, či už klasických alebo menej tradičných a farebne ich skombinovať s lavicami. 

Pohodlie v školskej jedálni

Po náročnom dni v škole si žiaci s radosťou vychutnajú aj obed. Nie však na stoloch podložených drievkom, či kusom papiera, aby sa nehýbali a polievka sa nevylievala z každej strany. Jedálenské stoly a stoličky sú navrhnuté tak, aby sa žiakom aj učiteľom sedelo pohodlne a stabilne. Zašpinený nábytok od jedla je vďaka materiálu ľahko očistiteľný. 

Zaujala vás naša ponuka? 

Na výber máte z mnohých možností, ktoré nájdete v našom eshope. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo formuláru. Naši odborníci vám s radosťou pomôžu.

Mohlo by vás zaujímať