Mediatel - firemný online marketing

Trojkolka – perfektná hračka, ktorá neodmysliteľne patrí k detstvu

- 1. novembra 2022
ilustrácia - web

Medzistupeň medzi odrážadlom a plnohodnotným bicyklovaním – to je trojkolka, ktorú v detstve mal a zbožňoval snáď každý. Doprajte skvelé zážitky na troch kolesách aj svojim deťom. Perfektným riešením je trojkolka 3wheel od JANA-LM.

Dôslednosť a zodpovednosť pri výrobe trojkolky

Trojkolka 3wheel vzhľadom pripomína trojkolky vyrábané pred desaťročiami. Čiže také, na ktorých ste sa po dvore  či na sídlisku preháňali aj vy. Detská trojkolka 3wheel má typický retro vzhľad. Pri jej výrobe používame kvalitné materiály. To znamená, že trojkolka sa nerozpadne po niekoľkých použitiach. Pokojne môže slúžiť ak predpríprava na bicyklovanie pre viac vašich detí. A keď z nej vyrastú, môžete ju podarovať deťom známych či priateľov. Alebo si ju nechať. Pretože tak ako trojkolka pre deti v minulosti, tak aj trojkolka 3wheel je viacgeneračnou hračkou a skvelým pomocníkom pri hraní a objavovaní. Trojkolku vyrábame pomocou moderných overených technológií. Jej časti sú ručne ohýbané, zvárané aj lisované. Dodáme, že trojkolka 3wheel spĺňa požadované bezpečnostné normy. Je certifikovaná v rámci normy STN EN 71.

trojkolka

Trojkolka pre úžasné dobrodružstvá

Naše reťazové trojkolky 3wheel sú ideálne pre deti, ktoré už začali pomaličky chodiť, t. j. cca od 1 roka. Dokonca je možné použiť ich v kombinácii s vodiacou tyčou. Keď dieťa samo nájde stabilitu a balans (a teda je schopné samo viesť trojkolku), tyč jednoducho odpojíte. Trojkolka 3wheel vedie deti k aktívnemu pohybu. Úmyselne sme ju navrhli tak, aby sa dokázala prispôsobiť každému dieťaťu a pritom poskytovala dokonalé bezpečie, stabilitu a komfort. Aj preto má naša retro trojkolka nastaviteľné sedadlo a pomerne veľkú nosnosť. Na výber máte niekoľko farebných variácií – biela, modrá, červená, ostro červená a fialová trojkolka. Veríme, že trojkolka či štvorkolka 3wheel sa stanú perfektnou hračkou aj pre vaše deti.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať