Mediatel - firemný online marketing

Prečo sú tapety na stenu výbornou voľbou?

- 7. júla 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Ozvláštnia priestor, ukryjú nedokonalosti na stenách, čiastočne tlmia hluk a ušetria hodiny času, ktoré by ste strávili maľovaním – tapety na steny ako skvelý interiérový doplnok.

tapety na stenu

Tapety na stenu vám pomôžeme vybrať aj nalepiť

Tapety na stenu sú oblasť, v ktorej pôsobíme už vyše 15 rokov. Na konte máme stovky metrov nalepených tapiet, ktoré dodnes skrášľujú mnohé súkromné aj verejné priestory. Na tapety na stenu poskytujeme komplexný servis, čiže vám ich nielen nalepíme, ale zároveň pomôžeme pri výbere. Garantujeme bezchybnú a precíznu prácu. To znamená, že tapety na stenu budú perfektne nalepené, bez neestetických zlepených miest, bubliniek či iných chýb, ktoré v konečnom dôsledku kazia celkový dojem. Pri práci používame profesionálnu techniku, vďaka ktorej nalepujeme tapety na stenu pomerne rýchlo, presne a efektívne. Nemusíte sa obávať odlepovania tapiet po niekoľkých dňoch či týždňoch. Pretože ešte predtým, než začneme lepiť tapety na stenu, sa bližšie pozrieme na podklad, ktorý v prípade potreby ošetríme. Až tak začína tapetovanie. Po skončení práce po sebe upraceme – čiže vás nebude čakať neporiadok v podobe rozliateho lepidla či kúskov tapiet polepených po podlahe.

Rozmanitosť tapiet na stenu

Naša ponuka zahŕňa papierové, vliesové, vinylové, sklovláknité či hotelové tapety na stenu. Vyznačujú sa výbornou kvalitou, keďže sú vyrobené z odolných materiálov. Možno ich nalepiť na sadrokartón, omietku, betón a ostatné povrchy. Naše tapety na stenu sú umývateľné a odolné voči vode, škrabancom či inému opotrebovaniu. Súčasťou nášho sortimentu sú aj luxusné tapety na stenu, ktoré uspokoja požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších. Je iba na vás, či stavíte na geometrické vzory, abstraktné tvary, prírodné alebo iné motívy. A taktiež záleží iba na vašom rozhodnutí, či otapetujete celú stenu alebo len jej časť.

Pôsobíme v rámci celého Slovenska.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať