Mediatel - firemný online marketing

Pohodlné dámske tričká

- 11. marca 2022
ilustrácia - web

Prinášame vám pohodlné dámske tričká, ktoré sa postarajú o váš komfort a pohodlie. Zabránia nežiaducim pachom a rovnako dobre poslúžia aj pri vytváraní rôznorodých outfitov. Slovenská výroba s ohľadom na ochranu životného prostredia s rýchlym doručením.

S dámskymi tričkami od NIKA INTIMA je komfort zaručený

Nie sú tričká ako tričká a, kým muži rozdiely nevidia u žien je to iné. Každá žena, ktorá sa chce cítiť komfortne a pohodlne vie, že dámske tričká musia spĺňať určitú kvalitu. Kvalitou sa riadime aj my v Nika Intima, a preto vám aj v našom e-shope www.mamka.sk prinášame oblečenie pre krásne a pohodlné chvíle. Nielen dámske tričká, ale aj pánske tričká a oblečenie pre deti, aby sa každý mohol cítiť komfortne. Kvalita pre vás a nízke zaťaženie životného prostredia pri výrobe to je Nika Intima. Slovenská značka, ktorá vie, čo je dobré. Záleží nám na kvalite a je jedno či sa to týka žien, mužov alebo detí. Komfort si zaslúžime všetci rovnako. Naše výrobky patria do kategórie Slowfashion, čo znamená, že majú dlhú životnosť, a tak ekologicky prispievajú k znižovaniu odpadov.

dámske tričká

Dámske tričká, ktoré neutralizujú pachy

Všetci dobre poznáme ten pocit, keď nám jednoducho deň nevyjde podľa našich predstáv. Telesné pachy sa niekedy objavia v tú najnevhodnejšiu chvíľu a trapas je na svete. S našimi dámskymi tričkami tento problém mať nebudete. Vyrábame ich totiž z bambusového vlákna, ktoré je známe svojim prírodným antibakteriálnym účinkom. V ponuke máme aj pohodlné termo tričko, ktoré funguje ako zabudovaný dezodorant. Už žiadne rozmnožovanie baktérii v podpazuší. Čo sa týka farebnosti ponúkame vám tričká a ostatné oblečenie v rôznych farbách. Klasika je však klasika, a preto biele tričko nájdete aj v našej ponuke. Biele tričko jednoducho nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Je to univerzálny kúsok, ktorý sa rovnako dobre hodí do dámskeho ako aj pánskeho či detského šatníka.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať