Pohodlné dámske tričká

dámske tričká

Prinášame vám pohodlné dámske tričká, ktoré sa postarajú o váš komfort a pohodlie. Zabránia nežiaducim pachom a rovnako dobre poslúžia aj pri vytváraní rôznorodých outfitov. Slovenská výroba s ohľadom na ochranu životného prostredia s rýchlym doručením.

S dámskymi tričkami od NIKA INTIMA je komfort zaručený

Nie sú tričká ako tričká a, kým muži rozdiely nevidia u žien je to iné. Každá žena, ktorá sa chce cítiť komfortne a pohodlne vie, že dámske tričká musia spĺňať určitú kvalitu. Kvalitou sa riadime aj my v Nika Intima, a preto vám aj v našom e-shope www.mamka.sk prinášame oblečenie pre krásne a pohodlné chvíle. Nielen dámske tričká, ale aj pánske tričká a oblečenie pre deti, aby sa každý mohol cítiť komfortne. Kvalita pre vás a nízke zaťaženie životného prostredia pri výrobe to je Nika Intima. Slovenská značka, ktorá vie, čo je dobré. Záleží nám na kvalite a je jedno či sa to týka žien, mužov alebo detí. Komfort si zaslúžime všetci rovnako. Naše výrobky patria do kategórie Slowfashion, čo znamená, že majú dlhú životnosť, a tak ekologicky prispievajú k znižovaniu odpadov.

dámske tričká

Dámske tričká, ktoré neutralizujú pachy

Všetci dobre poznáme ten pocit, keď nám jednoducho deň nevyjde podľa našich predstáv. Telesné pachy sa niekedy objavia v tú najnevhodnejšiu chvíľu a trapas je na svete. S našimi dámskymi tričkami tento problém mať nebudete. Vyrábame ich totiž z bambusového vlákna, ktoré je známe svojim prírodným antibakteriálnym účinkom. V ponuke máme aj pohodlné termo tričko, ktoré funguje ako zabudovaný dezodorant. Už žiadne rozmnožovanie baktérii v podpazuší. Čo sa týka farebnosti ponúkame vám tričká a ostatné oblečenie v rôznych farbách. Klasika je však klasika, a preto biele tričko nájdete aj v našej ponuke. Biele tričko jednoducho nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Je to univerzálny kúsok, ktorý sa rovnako dobre hodí do dámskeho ako aj pánskeho či detského šatníka.

Jozef Doliňák
Jozef Doliňák
Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.