Mediatel - firemný online marketing

Patroplast – recyklovateľné mikroténové sáčky

- 18. júla 2020
ilustrácia - web

Množstvo plastu na planéte si vyžaduje inovatívne riešenia na ich elemináciu. Na jednej strane produkty z plastu potrebujeme, nakoľko ich využívame denno-denne, na druhej strane potrebujeme, aby nám nezamorili životné prostredie. Patroplast prichádza s riešením.

Vysoko kvalitné mikroténové sáčky

Plastov máme na planéte viac než dosť. Aby sme sa ním nezamorili úplne prišli sme s riešením, ktoré je ekologické a nezaťažuje tak naše životné prostredie. Vyrábame vysoko kvalitné, plne recyklovateľné mikroténové sáčky, ktoré slúžia na balenie potravín. Špecializujeme sa na výrobu HDPE fólií, tlačenkových obalov, ale aj rôzne vrecia, vrecká, tašky, či vrecia určené na smeti. Naše produkty sú hygienicky nezávadné a ich neškodnosť potvrdzujú aj naše certifikácie. Našou výrobou vysoko kvalitných a plne recyklovateľných mikroténových sáčkov a obalov tak potvrdzujeme náš záujem o ekologicky prístup k ochrane životného prostredia.

Plne recyklovateľné mikroténové sáčky

Recyklácia je nesmierne dôležitá, ak si chceme zachovať čo najviac zdravé prostredie v ktorom žijeme. Naša výroba zahrňuje množstvo výrobkov, ktoré sú plne recyklovateľné. Mikroténové sáčky, ale aj ostatné produkty vyrábame v rôznych rozmeroch, hrúbkach, ale aj farebných prevedeniach. Plne recyklovateľné produkty ponúkame širokej skupine zákazníkov. Od výrobných subjektov, cez potravinárske firmy až po maloobchodné a veľkoobchodné reťazce a konečných spotrebiteľov. V ponuke máme plne recyklovateľné desiatové vrecká v rôznych veľkostiach, zmrazovacie vrecká určené na opakované uskladnenie potravín a taktiež vrecia do košov v rôznych farebných prevedeniach, aby nám uľahčili triedenie odpadu. Mikroténové sáčky sú súčasťou každej domácnosti a preto je načase, aby pomáhali a neškodili.

Mohlo by vás zaujímať