Mediatel - firemný online marketing

Oplotenie pozemku na mieru zvýši atraktivitu celého priestoru

- 14. marca 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Starý či nefunkčný plot? Riešením je oplotenie pozemku od FIOSS. Zastrešíme kompletný proces, t. j. od návrhu, zamerania až po odbornú montáž. Zakaždým sa môžete spoľahnúť na naše poradenstvo. Vašou úlohou je jediné – vybrať si oplotenie pozemku, ktoré sa vám najviac páči.

oplotenie pozemku

Oplotenie pozemku – od návrhu po montáž

Oplotenie pozemku predchádza niekoľkým rozhodnutiam – ako by malo vyzerať pletivo na plot? Aká cena za pletivo je pre mňa prijateľná? Mám pozemok na mierom svahu – aké oplotenie sa naň hodí? Môžem si dať plotové dielce okolo svojho domu? Nemusíte sa obávať, ako experti na oplotenie pozemku vás spoľahlivo prevedieme celým procesom. Navrhujeme ploty presne na mieru. Garantujeme presnosť, precíznosť a zodpovedný prístup. Dbáme na ústretovú a férovú komunikáciu. Samozrejmé je použitie kvalitných materiálov. Cieľom je, aby vám oplotenie pozemku vydržalo čo najdlhšie a čo najspoľahlivejšie plnilo svoju funkciu.

Postup realizácie oplotenia pozemku

Či už potrebujete oplotenie pozemku v okolí svojho domu, záhrady, hospodárstva – u nás ste na správnej adrese. Pracujeme mimoriadne efektívne a pomerne rýchlo. Oplotenie pozemku v našej réžii začína obhliadkou terénu, ktorá je spojená s potrebnými meraniami. Na ich základe vypracujeme cenovú ponuku práce (po dohode aj cenovú ponuku na materiál). Po jej schválení začneme pracovať. Oplotenie pozemku si vyžaduje dôslednú predprípravu terénu (vyčistenie od trávy, odstránenie pozostatkov starého plotu). Dôležitou fázou, bez ktorej sa nezaobíde žiadne oplotenie pozemku, je presné rozmeranie vzdialenosti stĺpikov a ich osadenie. Mimoriadne nápomocnou je betónová podhrabová doska, ktorá výborne nahrádza podmurovku. Po osadení stĺpikov natiahneme španovací drôt. Montáž pletiva končí natiahnutím a prichytávaním pletiva.

Vidíte – s nami je oplotenie pozemku hračka.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať