Mediatel - firemný online marketing

Objavte silu služby MediatelYext

- 13. júna 2022
ilustrácia - web

Pre správu údajov a informácií o vašej firme, produktoch či ponúkaných službách pohodlne a z jedného je tu služba MediatelYext. MediatelYext – to je SuperProfil vašej firmy plný aktuálnych kontaktov, dôležitých informácií či ponúkaných produktov a služieb z jedného miesta. Informácie o vašej firme MediatelYext automaticky rozdistribuuje do všetkých partnerských sietí. Dá o vás vedieť vašim novým, potenciálnym aj stálym zákazníkom prostredníctvom partnerských sietí ako Google, ZlatéStránky.sk, Zlaté Mapy, Facebook, Foursquare, TomTom, Nokia here, Tupalo, Navmii, Cylex, Where To?, Nočné stránky, Zdravotnícky sprievodca, Chcem TAXI či Kde jesť a piť.

Tu ešte práca SuperProfilu nekončí. MediatelYext informácie z vášho profilu a partnerských sietí zároveň rozšíri do aplikácií ako Instagram, Twitter, WhatsApp, Waze, Pinterest a mnohých ďalších, denne využívaných appiek tisíckami používateľov.

Ak už vašu cieľovú skupinu tvoria teenageri, mladšie či staršie ročníky alebo sú vaše produkty a služby určené pre vybranú cieľovú kategóriu – športovcov, mamičky, domácich majstrov, záhradkárov, kulinárov či iné skupiny – MediatelYext vám pomôže ich zaujať.

MediatelYext

V skratke, MediatelYext vám umožní:

  • spravovať údaje o vašej firme z jedného miesta
  • osloviť a zaujať nových, potenciálnych aj stálych zákazníkov
  • získať spätné odkazy a prehľad o návštevnosti vašich firemných profilov vďaka pokročilému analytickému nástroju
  • zbierať údaje a prepojiť váš profil s efektívnymi aplikáciami a vyhľadávačmi

Súčasťou MediatelYext sú samozrejme aj obľúbené katalógy s ponukami spoľahlivých firiem a dodávateľov ako napríklad služby a remeslá alebo poistenie, technika či katalóg nábytok, dom a záhrada alebo stavby a mnohé ďalšie, medzi ktorými sa môžu zobrazovať aj vaše ponuky. Navštívte MediatelYext ešte dnes.

Mohlo by vás zaujímať