Mediatel - firemný online marketing

Na čo slúži klimatizácia rozvádzačov

- 11. novembra 2022
ilustrácia - web

Aby rozvádzače dobre fungovali, tak je o. i. nevyhnutná aj klimatizácia rozvádzačov. Vyznačuje sa maximálnou funkčnosťou a vynikajúcou účinnosťou, ako aj dlhou životnosťou. V Rittal sa postaráme, aby vaša klimatizácia rozvádzačov fungovala bezchybne a spoľahlivo.

Bohatý výber klimatizácií rozvádzačov

Klimatizácia rozvádzačov je v našej ponuke zastúpená rozmanitými chladiacimi jednotkami – termoelektrické chladiče, nástenné a strešné chladiace jednotky či modulárne chladiace dvere. Klimatizácia rozvádzačov je možná aj chladením okolitým vzduchom, o ktoré sa postarajú ventilátory s filtrom TopTherm (filtroventilátory), strešné a zásuvné ventilátory aj výmenníky tepla vzduch/vzduch. Sortiment dopĺňa klimatizácia rozvádzačov vo forme kvapalinového chladenia (výmenníky tepla vzduch/voda, LCP Industry a Chillery). Samozrejmosťou je príslušenstvo, vďaka ktorému funguje klimatizácia rozvádzačov efektívne a spoľahlivo. Možno spomenúť filtračnú techniku, zariadenia na vedenie vzduchu a rozvod vody či software pre klimatizačné systémy.

klimatizácia rozvádzačov

Klimatizácia rozvádzačov pre udržanie optimálnej teploty

Klimatizácia rozvádzačov zaistí, aby rozvádzače, racky či rozvádzačové skrine mali optimálnu teplotu, ktorá je nezávislá na okolitej teplote. Vďaka kvalitným komponentom nielenže prispieva k úspore energie, ale zároveň do skrine nepreniká prach, ktorý by mohol znehodnotiť zariadenia. Klimatizácia rozvádzačov je dômyselne navrhnutá tak, aby jej komponenty boli v maximálnej súhre s ostatným vybavením. Dodáme, že naša produktová ponuka je mimoriadne rozmanitá a zďaleka ju netvorí len klimatizácia rozvádzačov. Zahŕňa aj ostatné príslušenstvo pre modulárne systémové riešenia pre priemyslové a IT aplikácie – dátové rozvádzače, serverové skrine, zbernicové systémy a rôzne doplnky ako systémové svietidlá, vedenie káblov, monitorovanie IT systémov atď.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať