Mediatel - firemný online marketing

Mop, ktorý zachráni každú domácnosť

- 12. júla 2021
ilustrácia - web

Spoločnosť parkety Novák vám ponúka špeciálny mop pre vašu domácnosť a tiež aj brúsenie, montáž a rekonštrukciu parkiet. Vyberajte si u nás dokonca z bohatej ponuky odolných materiálov, ktoré slúžia na vaše terasy. Taktiež vám vieme zabezpečiť modernú realizáciu schodov. Obráťte sa na nás ešte dnes.

Mop v prevedení Bona Spray Express vás jednoznačne ohúri

V našom sortimente nájdete mop značky Bona, ktorá špeciálne pre vás dokázala vyvinúť veľmi jednoduchý spôsob, ako si udržať vašu domácnosť  krásnu a čistú zároveň. Vďaka tomuto mopu budú vaše podlahy vždy lesknúce sa a budú vyzerať dobre. Tento Bona Spray špeciálny mop je veľmi šikovným pomocníkom, ktorý vám uľahčí vaše upratovanie a vždy sa na neho môžete plne spoľahnúť. Snažíme sa vám totiž spríjemniť upratovanie v plnom rozsahu. Bona Spray špeciálny mop slúži pre každý typ podláh a dokonca je skvelý, aj keď máte doma bábätko. Nemusíte sa ničoho obávať, pretože krásne dokáže vydezinfikovať každú škáru a vy si tak môžete v kľude vydýchnuť a položiť vaše dieťatko pokojne aj na zem. Buďte v pokoji a bývajte v dokonalej čistote. To vám ponúkame my, náš tím od parkety Novák.

mop

Z hľadiska ošetrenia vašich podláh vsaďte na naše mopy

Už z názvu našej spoločnosti parkety Novák vyplýva, že okrem spomínaného mopu vám zabezpečujeme komplexné služby, ktoré sa týkajú všetkých typov parkiet a tiež podláh. Ponúkame vám brúsenie, montáž a tiež rekonštrukciu parkiet. Keďže chceme, aby vaše parkety boli vždy čisté po našich službách, zabezpečili sme pre vás aj tento vyššie spomínaný špeciálny mop. Snažíme sa byť totiž nadčasovými a neustále sa vzdelávať a napredovať vo svojom obore. Neváhajte sa na nás obrátiť v dôsledku vašich akýchkoľvek otázok. Veľmi radi vám odpovieme a usmerníme vás. Sme tu pre vás z hľadiska opráv parkiet, kladenia parkiet a následne ich ošetrovania. Venujeme sa dreveným podlahám, terasám a tiež schodom. Ešte dnes nás neváhajte kontaktovať. Náš tím je pripravený sa vám plnohodnotne venovať.

Mohlo by vás zaujímať