Mediatel - firemný online marketing

Montérky – nevyhnutnosť každého dobrého remeselníka

- 8. marca 2022
ilustrácia - web

Funkčné a kvalitné montérky, ktoré dlho vydržia? Vyskúšajte BRAKON. Naše montérky sú vyrobené z kvalitného materiálu, sú príjemné na nosenie a svoje vlastnosti si udržia aj pri opakovanom praní. Lákavá je nielen ich dlhá životnosť, ale aj výborná cena.

Montérky s atraktívnym dizajnom a výbornou funkčnosťou

Montérky máme vo viacerých veľkostiach, farebných aj dizajnových prevedeniach. Niektoré modely sú doplnené o kolenné vrecká so suchým zipsom, ktoré umožňujú použitie vymeniteľných chráničov kolien. Už mnoho našich zákazníkov sa presvedčilo, že montérky od BRAKON sú odolné voči oderom, mechanickému poškodeniu či roztrhaniu. Sú vyrobené z vysoko odolnej špeciálnej tkaniny a majú silnú a pevnú väzbu. Niektoré montérky taktiež majú zosilnené švy a početné pevné skrutky spevňujúce miesta vystavené trhaniu. Z dôvodu vyššej bezpečnosti sú niektoré nohavice doplnené reflexnými prvkami. Za výhodu možno považovať aj praktický systém na úpravu obvodu pásu pomocou bočných gombíkov.

montérky

S výberom montérok vám radi pomôžeme

V BRAKON sme si vedomí toho, že dobré pracovné oblečenie a pracovná obuv ovplyvňujú pracovný výkon. Preto naše montérky (odporúčame doplniť ich montérkovými blúzami), pracovné tričko, bundy a ostatné pracovné odevy vynikajú komfortným nosením. Na výber máte montérky s náprsenkou, do pása, dlhé aj krátke. Zaiste oceníte množstvo multifunkčných vreciek, ktoré bezpečne uchovajú rôzne náradie, mobil a ostatné drobnosti, ktoré chcete mať pri práci po ruke. Aby ste si pri objednaní vybrali dobré montérky, tak sme pri každom produkte uverejnili podrobný popis aj dostupné veľkosti. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať. Naša ponuka je skutočne rozsiahla a nezahŕňa len montérky, ale aj lambeste – reklamný textil, zateplené bundy a vesty, rukavice, doplnky (spodky, nátelníky, ponožky, košele), ochranné pomôcky (respirátory, jednorázové kombinézy, ochranné štíty) či dokonca pyžamo. Nakupujte výhodne na brakon.sk aj vy.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať