Mediatel - firemný online marketing

MONITOR s.r.o. – Kamerové systémy

- 31. júla 2020
ilustrácia - web

Ochráňte akýkoľvek interiérový aj exteriérový priestor kvalitnými kamerovými systémami. U nás si môžete vyberať zo širokej ponuky rôznych typov kamerových setov. V našom článku Vám uvádzame 3 príklady typov kamerových systémov:

· Bezdrôtové kamery

Tieto kamery majú veľmi jednoduchý princíp fungovania na WIFI, ktorá umožňuje signál prenášať bezdrôtovo. Pri bezdrôtových kamerách je potrebné iba ich napájanie do elektrickej siete.  Keďže WIFI dosahuje 300 metrov iba vo voľnom priestore, s prekážkami je to maximálne 50m, treba správne umiestniť WIFI router a kameru aby boli dodržané všetky požiadavky pre dokonalé fungovanie kamerového systému a splnenie jeho funkcie – ochrániť pozemok a priestor, spôsobená škoda alebo odcudzenie majetku bude na týchto kamerách kvalitne zachytené. Priestor s monitorovacím zariadením – kamerovým systémom je bezpečnejší, nakoľko kamery majú psychologický efekt.

Kamerové systémy

· AHD kamery

V našej modernej dobe je už veľa možností v pokročilej technike. Zaraďujeme do nej aj AHD kamery. Vďaka ich vysoko kvalitnému rozlíšeniu sú jedny z najolúpenejších kamerových systémov. Obraz je možné prenášať bez omeškania obyčajným koaxiálnym káblom na vzdialenosť až 500m. Tento druh kamerových systémov nájdete aj v rôznych univerzálnych  využitiach. Kamerové sety u nás nájdete v akejkoľvek kategórií veľmi výhodné bezkonkurenčné ceny.

· IP kamery

IP kamery , kvalitné snímacie zariadenie, sa využívajú na sledovanie vonkajších aj vnútorných priestorov. Záznamy ukladajú na pamäťovú kartu alebo sú prenášané cez sieť do telefónu a iného zariadenia. Neváhajte využiť aj naše odborné poradenstvo, kde spoločne vyberieme kamerový systém, ktorý vyhovuje Vašim požiadavkám. Pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu kamerových systémov si pozrite naše videonávody z webovej stránky.

Mohlo by vás zaujímať