Mediatel - firemný online marketing

Moderný, funkčný, komfortný a praktický predškolský nábytok

- 7. júla 2021
ilustrácia - web

Funkčný a praktický predškolský nábytok od Školáčika Maja spĺňa požiadavky na ergonómiu, správnu výšku sedenia i pracovnej plochy, ako aj na bezpečné hranie. Myslíme na komfort i zdravie detí a chceme, aby v škôlke rozvíjali svoje schopnosti i zručnosti a tešili na nové dobrodružstvá s kamarátmi.

Dokonalý interiér vďaka predškolskému nábytku

Naša ponuka predškolského nábytku zahŕňa stolíky s pevnou a regulovanou výškou i oblými rohmi. Stoly dostať v niekoľkých tvarových prevedeniach (lichobežník, obdĺžnik, štvorec, šesťhran, zložená zostava). Na výber máte viacero farieb dosiek aj konštrukcii. Neodmysliteľnou súčasťou k stolom sú kvalitné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Je potrebné dodať, že náš predškolský nábytok je pomerne odolný voči oderom a zároveň sa ľahko čistí. So Školáčikom Majom bez problémov zariadite aj šatne pre najmenších. Tí budú mať dostatok priestoru na uloženie vetroviek, kabátikov, topánok, rukavíc, šálov či čiapok. Jednoducho všetkého, čo patrí do šatne. Hračky a ostatné pomôcky spoľahlivo a prehľadne uchovajú naše súpravy v rôznych prevedeniach – police, skrinky, regály, príp. ich kombinácia. Sú dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach, napr. v červenej, svetlomodrej, tmavomodrej, zelenej, žltej, citrónovej, oranžovej či fialovej. Náš predškolský nábytok teda dokonale zapadne do každého interiérového dizajnu.

predškolský nábytok

Predškolský nábytok za rozumnú cenu

Pre pokojný spánok vašich predškolákov máme komfortné postele. Dáte prednosť bukovej detskej posteli alebo ležadlu s farebným poťahom (bavlnený alebo nepremokavý)? Aká by to bola škôlka či detská izba predškoláka bez hračiek, ktoré rozvíjajú fantáziu a zručnosti? V našom sortimente doplnkov nájdete mnoho bezpečných a funkčných hračiek pre dokonalé trávenie voľného času detí. Zahrajú sa s nimi sami, ale aj so svojimi kamarátmi. Medzi obľúbené patrí delfín, húsenica, kocka či penový vláčik. Vychýrené sú vankúše v tvare krokodíla, farebného kvietku, usmievavého slniečka či tuleňa. Prvé čísla spoznajú deti vďaka počítadlu. Počas učenia básničiek či pozerania rozprávky sa môžu pohodlne usadiť na skladanom matraci či pohodlných fotelkoch. Mimoriadne populárna je naša zostava Mega, ktorú tvorí 15 geometrických tvarov. Sú ideálne na spoznávanie tvarov, stavanie bunkrov či iné hravé aktivity. S nami nakúpite funkčný predškolský nábytok vo vysokej kvalite a za výborné ceny.

Mohlo by vás zaujímať