Mediatel - firemný online marketing

Moderné žalúzie poskytnú súkromie i dokonalé tienenie

- 18. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

K štandardným doplnkom okien patria záclony, závesy a žalúzie. Nielen oknu, ale celému priestoru dodajú štýl a stanú sa dizajnovým prvkom. Ak túžite po kvalitných žalúziách, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale aj dlho vydržia, navštívte nás v PEGATHERM.

Obrovský sortiment žalúzií

Ponúkame vám na výber z drevených, vertikálnych, horizontálnych a vonkajších hliníkových žalúzií. Náš sortiment zahŕňa aj látkové roletky, markízy a roletové systémy. Disponujeme obrovskou škálou farieb a materiálov, vďaka ktorým sa žalúzie stanú vhodným interiérovým/exteriérovým estetickým doplnkom. Garantujeme, že žalúzie od PEGATHERM neposkytnú len dokonalé tienenie pred dotieravými a nepríjemnými slnečnými lúčmi. Postarajú sa aj o vaše súkromie, keďže cez okno k vám nebudú nakukovať zvedaví susedia či neznámi okoloidúci z ulice. Zaiste vás poteší aj jednoduchá údržba, a to bez ohľadu na to, či stavíte na vonkajšie alebo vnútorné žalúzie. Naša rada znie, že interiérové žalúzie sú vhodné do každej miestnosti, ktorá nie je vystavená prílišnému prehrievaniu. Vonkajšie žalúzie sú ideálne na veľké okná, príp. aj vtedy, ak žijete či pracujete v lokalite s častejším výskytom silnejšieho vetra.

žalúzie

Žalúzie v prvotriednej kvalite a za prijateľnú cenu

Žalúzie od nás sú garanciou jednoduchého ovládania, vysokej odolnosti, jedinečného dizajnového prevedenia a poskytnutia príjemného komfortu. Navodia aj pocit útulnosti. Navyše umožňujú nastavenie rozličnej intenzity tienenia podľa aktuálnej potreby svetla v miestnosti. U nás dostanete žalúzie v prvotriednej kvalite a za prijateľnú cenu. Vyrobíme ich na mieru presne podľa vašich individuálnych požiadaviek v kombinácií s parametrami okna. Samozrejme, že sa postaráme aj o spoľahlivú montáž. Naším cieľom je dodať vám ideálne žalúzie k vašej maximálnej spokojnosti, s dôrazom na ich dlhodobú a bezchybnú funkčnosť. Ak plánujete nákup žalúzií, neváhajte nás kontaktovať so žiadosťou o bezplatnú cenovú ponuku. Pokojne nám môžete zaslať aj projekt. Naši kolegovia vám zaručene odpovedia – telefonicky či e-mailom. Taktiež poskytujeme komplexné poradenstvo. Samozrejme, že naše portfólio nezahŕňa len žalúzie, ale aj okná, dvere, garážové brány, zasklievanie balkónov, tieniacu techniku, parapetné dosky a iné produkty a služby.

Mohlo by vás zaujímať