Mediatel - firemný online marketing

Moderné podlahové vykurovanie jednoducho musíte mať aj vy

- 8. júla 2021
ilustrácia - web

Chcete vysoký komfort pri kúrení? Zabezpečí  ho podlahové vykurovanie, ktoré sa vyznačuje rovnomerným rozložením teploty. Čiže už žiadne túlenie sa k radiátoru. Odborníci zo SISEP – PVP Banská Bystrica sa postarajú o odbornú inštaláciu, montáž i servis. Poskytujeme komplexné služby pre vaše podlahové vykurovanie.

Prečo áno pre podlahové vykurovanie?

Podlahové vykurovanie dnes patrí k štandardom novostavieb, obzvlášť nízkoenergetických domov. Je čoraz častejšou voľbou aj pri rekonštrukciách. V jeho prospech svedčí nielen komfortná obsluha, ale aj bezúdržbová prevádzka, životnosť niekoľko desiatok rokov a kúrenie, ktoré je zdraviu prospešné. Podlahové vykurovanie totiž funguje na princípe sálania, ktoré bráni nadmernému ukladaniu prachu a zároveň ho nevíri. Je prospešné i pre alergikov. Navyše uchováva vlhkosť vzduchu. Nespornou výhodou je, že podlahové vykurovanie si nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu a taktiež nenaruší dispozičné riešenie a estetický charakter vášho interiéru. Zabudnite na zavadzajúce radiátory či iné vykurovacie telesá. Vaše kúrenie bude decentne ukryté v útrobách podlahy, príp. keramickej dlažby. Podlahové vykurovanie zabezpečí, že teplo sa bude šíriť postupne zdola nahor a celý priestor sa rovnomerne vyhreje.

podlahové vykurovanie

Ušetríte s podlahovým vykurovaním

Podlahové vykurovanie predstavuje nízkoteplotný vykurovací systém. Vo všeobecnosti to znamená, že povrchová teplota vašej podlahy sa bude pohybovať okolo 23 – 25 °C, čím zabezpečí príjemnú pocitovú teplotu, ako aj komfortnú teplotu vzduchu. Nemusíte sa teda obávať nepríjemnej chladnej podlahy, na ktorej budete mrznúť nohy. Zaiste vás poteší fakt, že podlahové vykurovanie vám pomôže ušetriť v priemere až do 20 % dodanej energie na kúrenie za rok. Tajomstvom sú veľkoplošné sálavé vykurovacie systémy, vďaka ktorým je možné udržiavať v izbe nižšiu teplotu v porovnaní s radiátormi (cca o 2 – 3 °C). Taktiež je potvrdené, že vďaka nižšej prevádzkovej teplote má podlahové kúrenie oveľa dlhšiu životnosť ako bežný radiátorový systém. Tak čo, vy ešte nemáte podlahové kúrenie? Kontaktujte našich odborníkov, ktorí vám navrhnú ideálne riešenie podlahového vykurovania na mieru vašej nehnuteľnosti. Garantujeme nielen precíznu montáž, ale aj prvotriednu kvalitu. Samozrejmá je záruka a profesionálne poradenstvo.

Mohlo by vás zaujímať