Mediatel - firemný online marketing

Máme pre vás kytice na každú udalosť

- 8. novembra 2022
ilustrácia - web

Krásne kytice sú vhodným darom, ktorý poteší každého. Či už hľadáte kytice ako dar alebo kytice kvetov na významné príležitosti, u nás v KVETY SHOP ste na tom správnom mieste. Ponúkame vám kvalitné a krásne naaranžované kytice. Samozrejme, výber kvetov či farieb radi prispôsobíme vašim preferenciám.

Podarujte krásne kytice z kvalitných kvetov

Kytice sú darom, ktorým nikdy nič nepokazíte. Práve naopak. Sú darom, ktorý vyčarí úsmev na tvári azda každému. Radi pre vás naaranžujeme kytice podľa vašich predstáv. Pomôžeme vám vybrať vhodné kytice pre dámy, ale aj pre pánov. Rovnako, obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o kytice, na rôzne významné udalosti, životné jubileá či kytice, ktoré chcete podarovať ako poďakovanie.

Ponúkame vám kytice kvetov v rôznych veľkostiach. Kytice u nás pripravujú skúsené aranžérky a na viazanie používame kvalitné kvety, ktoré si uchovajú svoju krásu po dlhú dobu. Krásu kytíc zo živých kvetov si budú obdarované osoby môcť užívať mnoho dní či niekedy aj týždňov.

kytice

Jednoduché objednanie kytíc a rýchle doručenie

Kytice, ktoré si objednáte z nášho e-shopu doručíme priamo na vašu adresu v rámci celého Slovenska. Už viac nemusíte nikam chodiť. Kvety prídu priamo za vami alebo ich môžete zaslať priamo na adresu obdarúvanej osoby ako prekvapenie. Samozrejme, radi k nim priložíme aj kartičku s venovaním.

Navyše, v našej ponuke nájdete nie len kytice, ale dokonca aj kytice plné lahodných sladkostí, na ktorých si obdarovaní dokonale pochutia. Či už teda hľadáte kvety k narodeninám, meninám, jubileám alebo len tak, pre potešenie – na nás sa môžete vždy obrátiť. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete aj črepníkové kvety či krásne dekorácie. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať