Mediatel - firemný online marketing

Loxone – inteligentná domácnosť konečne zavítala aj k vám

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Počuli ste už o výraze Loxone? My vám ho radi predvedieme. Inteligentná domácnosť môže byť súčasťou aj vášho bývania. Predstavujeme vám neskutočnú domácnosť Loxone, ktorá sa stala konečne realitou a môžete ju mať aj vy vo svojom dome, firme či vo svojom hotely alebo v rezidenčnom bývaní.

Loxone – majte úplný prehľad nad vašou domácnosťou

S radosťou vám predstavujeme pod záštitou lumiservis.sk domácnosť, aká ešte na tomto trhu nebola. Snažíme sa spríjemniť vaše bývanie, a to už od momentu, keď vojdete domov. Táto inteligentná domácnosť s názvom Loxone, bola veľa krát predvedená v rôznych filmoch a v seriáloch. Avšak teraz ju môžete mať už aj vy. Inteligentná domácnosť patrí jednoznačne do inovatívnych riešení. Tieto riešenia vám so sebou prinášajú väčší komfort bývania, väčšie bezpečie a tiež pohodlie. Dokonca sa dokáže o vás postarať v každom jednom ročnom období. Samozrejme sa dokáže prispôsobiť aj vášmu životnému štýlu. Ponúkame vám Loxone a verte, že spustenie televízoru pomocou Androidu či Iosu je takmer nič oproti tomu, čo vám dokáže ponúknuť. Obrovským benefitom je úplná kontrola nad vašou domácnosťou.

loxone

Vaše bývanie si jednoducho užijete

Loxone je zaradená do SMART elektroinštalácií. Takéto SMART bývania vám dokážu ponúknuť také ovládanie, ktoré je pomocou tlačidiel, moderných technológií elektroinštalácie rodinných domov. Spadá pod to takmer všetko. Týka sa to osvetlenia, ovládacej techniky či kúrenia alebo klimatizácie a prispieva najmä k tomu, že vám šetrí vaše financie. Klimatizácia a tiež kúrenie sa pri Loxone spája so známou tieniacou technikou. Ide o to, aby ste získali teplo v zimnom období a chlad v letnom období. Všetko je vypočítané na minimálne náklady, takže miniete naozaj minimu finančných prostriedkov. Dokonca vám Loxone prináša aj zapnutie hudby alebo tiež jej prepojenie s každou izbou vo vašej domácnosti. Inteligentná domácnosť a elektroinštalácie vás chránia pred požiarom, vlámaním a únikom vody.

Mohlo by vás zaujímať