Mediatel - firemný online marketing

Lambeste tričká – móda pre všetkých

- 8. júna 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Lambeste tričká môžu aj vo vašom šatníku tvoriť nezastupiteľné miesto. Pýtate sa prečo práve lambeste tričká? Pretože sú to nikdy nestarnúce kúsky, a to doslova. Ich kvalita nikdy nestratí svoje čaro a strih sa hodí naozaj každému. Navyše sú vhodné pre akúkoľvek potlač. Poďte si s nami prečítať niečo viac o týchto tričkách.

Kvalitné Lambeste tričká

Lambeste tričká nepatria k tým, ktoré budete musieť po prvých praniach zahodiť. Tieto kúsky oblečenia majú to najlepšie zloženie – interlock, česaná bavlna, elastický materiál bavlna/elastan alebo 100 % bavlna. Vďaka kvalitným materiálom lambeste tričká nestrácajú farbu a tvar. 

Lambeste tričká sú vyrobené z  priedušných látok, najmä z bavlny. Mäsitá tkanina pozostávajúca z dlhých vlákien je najlepšou voľbou, pretože je odolná, nežmolkuje sa a netrhá. Kvalitné bavlnené tričká môžu mať aj malý prímes elastanu, vďaka čomu sa ľahšie prispôsobia postave a po vypraní sa nedeformujú. S lambeste tričkami sa nemusíte báť rozpletených stehov, kučeravých švov alebo krivých okrajov.  

Tričká pre malých i veľkých

Lambeste tričká sú šité tak, že sú vhodné naozaj pre všetkých. V našej ponuke nájdete dámske, pánske a detské lambeste tričká.

lambeste tričká

Dámske lambeste tričká sú na našom e-shope vo veľkostiach od S až po XXL. Okrem pestrej farebnej škály si môžete vybrať tričko s krátkym alebo s dlhým rukávom, s okrúhlym, alebo véčkovým výstrihom. Rovnako nájdete u nás aj tričká určené pre pánov, pričom si môžete vybrať z veľkostí od S po 3XL. Ponuka detských tričiek s krátkym rukávom a zo 100 %-nej bavlny je vo veľkosti XS (5 – 6 rokov) až XL (13 – 14 rokov). Vyberte si z našej širokej ponuky, ktorá zahŕňa viac produktov. Počas chladnejších dní vás zahreje lambeste mikina, alebo kvalitné pracovné flanelové košele. Našu ponuku oblečenia do práce dopĺňajú montérky na traky aj bez trakov, zateplené vesty a bundy, reflexné odevy či zdravotnícke odevy, ako napríklad zdravotnícka košeľa.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať