Mediatel - firemný online marketing

Labtech – vaša bezpečnosť je naša starosť

- 25. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Sprostredkovať bezpečnosť pre zákazníkov je u nás na prvom mieste. Ponúkame preto kvalitu a profesionálny prístup v oblasti výberu kamerových systémov, alarmov a registračných pokladní.

Ochráňte váš majetok s kvalitným alarmom

Výber správneho alarmu závisí od viacerých faktorov akými sú priestor, kde bude alarm nainštalovaný, ale taktiež od zraniteľnosti objektu. Zabezpečovacie systémy a alarmy fungujú tak, že pri vniknutí nepovolanej osoby do objektu sa spustí akustická  optická signalizácia. Tá má v prvom rade odradiť narušiteľa, upozorniť majiteľa objektu a zároveň odoslať informácie polícii. 

Čo ak sa len v objekte motá zatúlaná mačka a alarm na ňu zareaguje? Aj na to mysleli výrobcovia a vybavili ich tzv. PET imunitou, ktorá zabráni falošným poplachom.

Aké alarmy u nás ponúkame? Na výber máte zo širokej ponuky kvalitných a rokmi overených alarmov ako sú Paradox, či Jablotron. Váš dom, byt, či firmu nielen ochránia, ale taktiež sprostredkujú inteligentné ovládanie častí domu.

Majte nehnuteľnosť pod kontrolou s kamerovými systémami

Ďalšou možnosťou ako uchrániť váš dom, či firmu pred nechcenými návštevníkmi je prostredníctvom kamerového systému. Inteligentné oči kamier zachytia každý pohyb v okolí vašej nehnuteľnosti, ale taktiež v interiéri. V našej ponuke nájdete širokú škálu kamier od analógových, až po IP kamery. Hoci sa analógové kamery využívajú v menšej miere ako v minulosti, stále nájdu svoje uplatnenie na horských chatách, kde chýba signál. 

Druhou, preferovanejšou možnosťou sú IP kamery, ktoré fungujú na princípe Wifi pripojenia. Tak s ľahkosťou môžete sledovať, čo sa u vás deje aj keď práve nie ste doma. Obraz v reálnom čase si viete pozrieť prostredníctvom telefónu alebo počítača. Tieto kamery výborne poslúžia v exteriéri, keďže sú vybavené nočným videním.

Spoľahlivá pokladňa vám zaručí spokojných zákazníkov

Hoci iný spôsob bezpečnosti, ale nemenej dôležitý je pri predaji tovaru. Zákon hovorí, že každý podnikateľský subjekt, ktorý prijíma od zákazníkov peniaze za tovar a služby musí mať elektronickú registračnú pokladňu, inak zvanú ekasa.

Nestačí však iba vlastniť registračnú pokladnicu, ale taktiež fiškálnu tlačiareň a POS systém, ktoré zaručia bezproblémový obchod.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, ktorí vám s radosťou poradia pri výbere.

Mohlo by vás zaujímať