Mediatel - firemný online marketing

Zabezpečíme zbrane podľa platnej legislatívy

- 17. mája 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Sme experti na zbrane a okrem zbraní prinášame v našej predajni ako aj na e-shope množstvo produktov pre športovú streľbu či do prírody. Od strelných zbraní, prakov a lukov cez rôzne doplnky až po oblečenie a obuv.

zbrane

S výberom vhodnej zbrane vám poradíme

Výber hokejky či korčúľ zvládnete aj sami. Avšak s výberom zbrane sa nezahráva. Dovoľte nám poradiť vám pri výbere vhodnej zbrane na vaše účely. Samozrejme, že všetko v súlade s platnou legislatívou. Zbrane a strelivo predávame držiteľom zbrojných preukazov. V otázke zbraní je GDU tou správnou voľbou. V našej ponuke nájdete nielen klasické strelné zbrane. Do kategórie zbraní zaraďujeme aj prak či kuše a luky. Či už hľadáte strelnú zbraň alebo doplnky, ako sú náboje, terče, chrániče ako aj merače rýchlosti či strelecké okuliare, ste na správnom mieste. V ponuke máme skutočne všetko, čo má súvis s použitím zbraní. Preto vám radi odporučíme zbrane podľa účelu použitia ako aj vhodné doplnky. Každá zbraň potrebuje, predsa puzdro a mnoho iných doplnkov.

Zbrane pre vaše účely aj strelecké súťaže

Žiadna zbraň sa nezaobíde bez kvalitného puzdra. Okrem toho je však potrebné myslieť aj na vhodný ruksak. V našej ponuke nájdete množstvo overených ruksakov, ktoré môžete využiť v prírode, pri výcviku, ale aj ako každodenný batoh. Kvalitné ruksaky, v ktorých umiestnite nielen zbrane, ale aj všetko potrebné na prežitie v prírode si pohodlne vyberiete, aj v našom elektronickom obchode. Sú vyrobené z 500D PU polyesteru odolného voči oderu a zmene farby. Široká ponuka zbraní, ako aj potrebného vybavenia do prírody je dostupná v našej predajni ako, aj na webovej stránke. Využite naše vedomosti a vyberte si s našou pomocou zbrane, ktoré potrebujete. Množstvo doplnkov či dokonca obuv a oblečenie. V prípade potreby zabezpečujeme pri niektorých produktoch rozvoz.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať