Mediatel - firemný online marketing

Kvalitné funkčné pracovné odevy pre maximálne pohodlie pri práci

- 9. júla 2021
ilustrácia - web

Praktické pracovné odevy od Brakon vás dostatočne ochránia pred špinou, výčinmi počasia, ale aj pred úrazmi. Navyše sa v nich budete cítiť mimoriadne komfortne. Či už pracujete v dielni, na stavbe, v laboratóriu, zdravotníckom zariadení alebo v kuchyni, u nás nájdete to správne oblečenie a doplnky.

S vhodným pracovným odevom k lepšiemu pracovnému výkonu

Pracovné odevy prispievajú k pohodliu pri práci, čo sa odráža aj na podanom výkone zamestnancov. K najbežnejšiemu typu pracovného oblečenia patria montérky a pracovné tričko. Pri ich výbere dbajte na funkčnosť, atraktívny dizajn a kvalitný aj odolný materiál, ktorý si udržiava farebnú stálosť. Nikto predsa nechce tričko, ktoré sa po niekoľkých vypraniach doslova rozpadne. Pri voľbe montérok buďte taktiež dôslední. V lete rozhodne stavte na krátke montérky po kolená, v zime zase na montérky do pása. Obzvlášť obľúbené sú montérky s náprsenkou, vďaka ktorej budete mať ceruzku, meter či iné menšie pracovné pomôcky vždy po ruke. Kým v lete vám postačí tričko, tak počas chladnejších dní rozhodne oceníte montérkovú blúzu. V prípade fyzicky náročnejšej práce odporúčame odevy, ktoré majú zosilnenú vrstvu v oblasti lakťov a kolien. Pracovný outfit zahŕňa aj prvotriednu obuv, ktorá je pevná, nepremokavá, zabezpečí primerané odvetrávanie nôh a poskytne im zdravú oporu pri státí i chôdzi.

pracovné odevy

Pracovné odevy do každého počasia

Počas zimných mesiacov sú nevyhnutnosťou oteplené pracovné odevy, ktoré nezabudnite doplniť spodkami, nátelníkom, flanelovou košeľou i termo ponožkami, aby ste svoje telo po celú pracovnú dobu udržiavali v príjemnom teple. Nikto predsa nechce premrznúť či zbytočne prechladnúť. Všetky spomínané pracovné odevy nájdete v našej ponuke. Myslíme aj na vašu bezpečnosť, a preto sme sortiment doplnili ochrannými pomôckami na hlavu – prilby, čiapky a šiltovky. Zbytočným škrabancom, odretiam a špine na rukách zabránia rukavice. Obzvlášť pri práci v oblasti stavebníctva a priemyslu sú nevyhnutnosťou výstražné reflexné pracovné odevy. Sú žiadané na miestach, kde je zvýšené riziko nehody, napr. ak pracujete v blízkosti ciest, železníc, na letisku a pod. Mimoriadne populárne sú naše biele pracovné odevy, teda funkčné legíny, tielka, zdravotnícke košele, vesty bez rukávov, nohavice, topánky či plášte, ktoré sú nevyhnutné pri práci v laboratóriách, nemocniciach, zdravotníckych ambulanciách, ale aj v kuchyniach a podobných pracoviskách. Celú našu ponuku za nájdete na e-shope Bakon, kde na vás čakajú prvotriedne pracovné odevy za veľkoobchodné ceny.

Mohlo by vás zaujímať