Mediatel - firemný online marketing

Kotol na štiepku a drevo ako výhodná alternatíva k uhliu aj plynu

- 14. júla 2021
ilustrácia - web

V súčasnosti patrí kotol na štiepku a drevo k populárnym voľbám slovenských domácností, ale aj firiem a prevádzok. Tajomstvo úspechu je výborná tepelná účinnosť v kombinácií s pohodlným spôsobom vykurovania. Doprajte svojej rodine, zamestnancom i klientom príjemne teplo počas chladných dní.

Ktorému kotlu na štiepku a drevo dáte prednosť?

Ponuka našej firmy Expol Trade zahŕňa obrovský výber prvotriednych kotlov na štiepku a drevo. Typ EG-Multifuel sa vyznačuje účinným spaľovaním, ekonomickosťou, kompaktnosťou, ľahkou a bezpečnou použiteľnosťou, ako aj autozapálením, autopodávaním paliva a autočistením horáka i výmenníka tepla. Kotol z radu Expol E. BIO UNI je navrhnutý na efektívne spaľovanie peliet na biomasu s granuláciou. Jeho charakteristickou vlastnosťou je automatické ovládanie mikroprocesorovým regulátorom z PID moduláciou a kontrolou teploty spalín. S nakladacími kotlami MULTIBIO máte istotu, že po plnom naložení palivom máte na niekoľko hodín pokoj a užívate si príjemné teplo. Väčšie priestory – až do 600 m2 – spoľahlivo vykúri výkonný viacpalivový kotol BIOWARMER s automatickým systémom podávania a spaľovania.

kotol na štiepku a drevo

Kotol na štiepku a drevo pre teplotný komfort

Novinkou v oblasti kotlov na štiepku a drevo predstavuje automatický hybridný kotol METAL-FACH. Nielenže ponúka efektívne kúrenie, ale aj pohodlné čistenie. K jeho prednostiam patrí pohodlné ovládanie funkcii z vášho telefónu či počítača. Je nespochybniteľné, že v Expol Trade si aj vy nájdete svoj kotol na štiepku a drevo, presne na mieru vykurovania vašej domácnosti alebo firmy. Viete, prečo sa drevo, príp. štiepka vyplatia? Nielenže sú obnoviteľné materiály, ale navyše v porovnaní s plynom je ich cena pomerne výhodná. V prípade kúrenia kvalitným drevom (vysušeným, ideálne dvojročným, s vlhkosťou 10 – 20 %) môžete popol využiť ako hnojivo, čiže vám nevzniká žiadny zbytočný odpad. Doprajte si harmonické teplo a vysoký užívateľský komfort s kotlom na štiepku a drevo od Expol Trade. Naši odborníci na vykurovanie sú pripravení pomôcť vám s výberom ideálneho kotla a poskytnúť prvotriedne poradenstvo pre čo najefektívnejšie vykurovanie a dlhodobé fungovanie vášho kotla. Ponúkame aj komplexné kúrenárske práce. Cenová ponuka je, samozrejme, bezplatná.

Mohlo by vás zaujímať