Mediatel - firemný online marketing

Jograss – predaj a výroba ponožiek

- 17. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Predaj a výroba ponožiek slovenskej kvality je u nás na prvom mieste. Sme veľkoobchod s ponožkami a pančuchovým tovarom pre všetky vekové kategórie. Naše výrobky sú určené ako pre mužov, tak aj ženy a hlavne deti. U nás nájdete kvalitný pančuchový tovar z ktorého si vyberie každý.

Výroba ponožiek aj pre športovcov

Sme slovenský veľkoobchod s pančuchovým tovarom zameraný na predaj a výrobu ponožiek. Široké portfólio našich produktov zahŕňa produkty ako na bežné nosenie, tak aj na športové vyžitie. Akýkoľvek výlet do hôr v zime, či v lete sa nezaobíde bez kvalitných turistických ponožiek. Tie vám prinášame pod značkami ako COOLTREK, EVEREST alebo FALCANA. Sú vyrobené z najmodernejšieho materiálu a ich odvetrávacie kanáliky a knôtový efekt vám zabezpečia pohodu aj v náročných klimatických podmienkach. Kvalitné ponožky tak máme pre celú rodinu a ak máte v rodine fanúšika behania, tak ten si tiež príde na svoje v podobe elastických ponožiek so špeciálnymi polstrovanými zónami v priehlavku a na chodidle, ktoré efektívne bránia tvorbe otlakov a chránia tak nohu pri extrémnej záťaži.  

Detské pančuchy pre najmenších

Deti toho spotrebujú naozaj veľmi veľa. Denno-denné behanie, skákanie a lietanie kade tade privádza rodičov často do zúfalstva. Každý rodič preto vie, že detských pančúch nikdy nie je dosť. Nakúpte si preto detské pančuchy za tie najvýhodnejšie ceny na trhu. Vyberať môžete z ponuky detských, i kojeneckých pančúch od slovenských výrobcov aj na ekzematickú pokožku. Kvalitné pančuchy udržia vaše ratolesti v teple a doprajú im pocit bezpečia. Môžete si vybrať pančuchové nohavice s trakmi, ale aj bez. Sú vyrobené z česanej bavlny. Jemný polyamid je v pletený medzi dve bavlnky, čím sa zamedzilo kontaktu s detskou pokožkou. Sú príjemné na dotyk a vhodné aj na ekzematickú pokožku. Nezabúdame ani na kojencov pre ktorých máme pančuchové nohavice s elastickými trakmi so 100% bavlny.

Mohlo by vás zaujímať