Mediatel - firemný online marketing

JAYMO s.r.o. – Súkromné jasle a škôlka Košice

- 26. júla 2020
ilustrácia - web

Hľadáte miesto, kde môžete umiestniť svoju ratolesť, kým Vy budete napríklad v práci? Súkromné jasle a škôlka MRAVENISKO v Košiciach poskytuje starostlivosť o deti celoročne. Je iba na Vás kedy si potrebujete dopriať čas, naše služby sú Vám k dispozícií ako celomesačná, celodenná, poldenná či hodinová starostlivosť. Deti od 1 do 6 rokov prijímame počas celého roka, aj cez prázdniny.

Náš prístup k deťom

S deťmi pracujeme primerane k ich veku, sú rozdelené v skupinkách podľa ich schopností s určitým plánom výučby, ktorý dieťa s našou pomocou zvládne bez stresu. Každému dieťaťu venujeme individuálnu pozornosť a čas pre ich správny rozvoj. Jednou z našich priorít je každodenný pobyt na čerstvom vzduchu na školskom dvore, vo výnimkách s Vašim súhlasom aj menšie výlety, s rôznymi atrakciami od bezpečných šmykľaviek a pieskoviska až po dopravné ihrisko.  Samozrejmosťou je zdravé stravovanie detí ovocím a zeleninou, kvalitnými zdravými obedmi a pitný režim dodržiavaný nesladenými čajmi.  Prijímame aj deti s rôznymi diétami a špeciálnym stravovaním.

Prečo si vybrať práve našu škôlku?

Počas trvania zmluvy získajú Vaše deti niekoľko výhod ako sú narodeninové oslavy s tortou a kolektívom spolužiakov, voľný vstup do herne JAYMO a veľa iného. V našej modernej dobe sú veľmi dôležité jazyky, preto aj deti v našej škôlke učíme angličtinu formou hry. Kladieme dôraz aj na bezpečnosť Vašich detí, preto je priestor škôlky MRAVENISKO ošetrovaný ozónovou technikou.  Náš odborný personál má dobré vzťahy aj s rodičmi, pretože sa snažíme urobiť všetko pre Vašu spokojnosť a vytvoriť tak rodinnú atmosféru aj u nás v škôlke.

JAYMO s.r.o. – Súkromné jasle a škôlka Košice - 1

Pri záujme o našu škôlku si môžete pozrieť aj našu galériu plnú detských úsmevov alebo nás kontaktujte či navštívte na prízemí v OC Idea.

Mohlo by vás zaujímať