Mediatel - firemný online marketing

Jaroslav Vlček, Entrée Žilina – Dvere, ktoré doladia dizajn

- 11. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Spoločnosť ENTRÉE ponúka dvere, ktoré zabezpečia priestor, no taktiež ho aj krásne doladia. Predsa len dvere sú vstupnou bránou do každého priestoru a vytvárajú prvý dojem.  Sme odborník v oblasti dverí už dlhé roky, naše skúseností a vedomosti využívame plne v praxi a vyhovieme požiadavkám každého zákazníka. Vytvoríme Vám riešenie na mieru vo vysokej kvalite za výhodnú cenu. Premýšľajte nad správnym výberom s našim odborným poradenstvom a nechajte si doviesť a namontovať dvere až k Vám domov.

dvere Žilina Entrée

Ponuka dverí od ENTRÉE

Vyberajte si z našej širokej ponuky dverí od viac ako 30 osvedčených značiek interiérových aj exteriérových dverí v rôznych štýloch. Okrem klasických otváracích dverí u nás nájdete aj reverzné, bezfalcové, celosklenené, posuvné po stene alebo rôzne druhy zabezpečení od protihlukových, cez protipožiarne až po iné atypické na mieru. K veľkému výberu dverí, viac ako 150 kusov vzoriek nájdete priamo na predajni v Žiline, patrí aj veľký výber kľučiek, zárubní a celého príslušenstva. U nás sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu s dôrazom aj na maličkosti a to všetko za nízku cenu. Otváranie dverí záleží na Vás, naši odborníci sa im vedia prispôsobiť a namontovať dvere podľa Vašich požiadaviek.

Správny výber dverí

Exteriérové aj interiérové dvere je potrebné vyberať dôkladne, aby splnili svoju funkciu – udržiavanie bezpečia. Vždy, keď vchádzame do nejakej miestnosti ako prvé si všimneme dvere. Dvere vytvárajú prvý dojem a zároveň dotvoria dizajn celého priestoru, ktorému dodajú nový nádych. Preto neváhajte využiť naše odborné poradenstvo a prediskutujte s nami kvalitu, farbu, štýl a podobné vlastnosti dverí. Ku kvalitným a dizajnovým dverám poskytujeme aj dovoz a profesionálnu montáž nielen dverí, ale aj celého príslušenstva v tejto oblasti.

Mohlo by vás zaujímať