Mediatel - firemný online marketing

Insecta DDD – Deratizácia, Dezinfekcia a Dezinsekca

- 13. júla 2020
ilustrácia - web

V Insecta DDD pracujeme rýchlo a efektívne. 100% účinnosť našich prác vedie k spokojnosti vás klientov a znásobuje naše pracovné postupy pri riešení deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie. Pôsobíme v Trnave a širokom okolí. Každú pracovnú aktivitu vykonávame v súlade so zákonnými normami pri likvidácii konkrétnych škodcov.

Deratizácia ako účinná zbraň

Premnožené hlodavce sú strašiakom nejedného z nás. Myši, potkany, ale aj iné hlodavce mnohí ľudia nemusia ani vidieť, nieto mať ich ešte premnožené vo veľkom počte. Našťastie aj tu existuje riešenie, ako sa chrániť pred dotieravými hlodavcami. Účinným nástrojom na likvidáciu škodcov je práve deratizácia. Tá sa vykonáva podľa zákona preventívne, ale aj v prípade akútnej potreby okamžite. Deratizácia sa vykonáva v interiéroch aj v exteriéroch. Novinkou v oblasti deratizácie je tzv. jedová stanička. Jedová stanička je uzamykateľná a je vyrobená z materiálov nepoškodzujúcich životné prostredie. Vďaka svojim vlastnostiam je bezpečná pre deti a domácich miláčikov. Pevne prichytená stanička je vhodná i do vlhkých priestorov a tiež do exteriérov.

Likvidácia ploštíc chemicky a parou

Pri podozrení na výskyt ploštíc je potrebné zavolať odborníkov. Tí vykonajú obhliadku priestoru, aby stanovili   rozsah výskytu. Ploštice sú viditeľné voľným okom a vyskytujú sa najčastejšie v škárach, špárach, posteľných matracoch a roštoch, posteľnej bielizni a za obrazovými rámami. Ich prítomnosť vám prezradia aj stopy na tele pripomínajúce uhryznutie. Likvidáciu ploštíc vykonávame suchou parou v kombinácií s chemickým postrekom. Horúcou parou tak zlikvidujeme zakuklené larvy aj živé ploštice. Účinnosť postreku proti plošticiam znásobuje aj fakt, že postrek sa vykonáva nielen na mieste výskytu, ale v celej domácnosti.

Mohlo by vás zaujímať