Mediatel - firemný online marketing

HEKON – profesionálne účtovníctvo

- 29. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Sme dlhoroční odborníci v oblasti účtovnej agendy, ktorú poskytujeme širokému spektru klientov. Od právnických osôb, kde zastrešujeme účtovníctvo, personálnu agendu, spracovanie DPH až po služby zamerané pre jednotlivé fyzické osoby.

Účtovníctvo pre fyzické osoby

Nielen veľké spoločnosti potrebujú kvalitné vedenie účtovníctva, či personálnej agendy. Bežní občania, či dokonca aj pracujúci študenti sú povinní podľa zákona platiť dane. Dane sú najčastejším účtovným artiklom, ktorý sa týka nás všetkých. Ich výška sa vypočítava podľa zákonom stanovených noriem, ale aj podľa výšky zárobku, či konkrétneho pracovno-právneho vzťahu. Dôvod prečo by ste si mali vybrať pri spracovaní vašich daní našu účtovnú kanceláriu je jednoduchý. Výška daní aj ich spôsoby výpočtu sa čas od času menia a bežný smrteľník sa často v týchto zmenách stráca. Našou úlohou je vypracovanie daňového priznania v súlade so zákonom a podľa platných noriem a zákonov.

Účtovníctvo pre právnické osoby

Naše komplexné služby v oblasti vedenia účtovníctva pre právnické osoby zahŕňajú nielen vedenie jednoduchého, ale aj podvojného účtovníctva, spracovanie DPH a výkazov, personálnu agendu ako aj vyhotovenie daňových priznaní, či ekonomické poradenstvo. Účtovné služby poskytujeme už od roku 1994. Počas týchto rokov sme nazbierali dostatočné skúsenosti, ktoré pretavujeme do vysoko odborných a profesionálnych služieb v oblasti účtovníctva. Naši klienti vedia, že u nás dostávajú kvalitné služby a sú priebežne informovaní o ich hospodárskej situácii, nákladoch, výnosoch a ďalších podľa potrieb klienta. Poskytujeme nielen účtovnú agendu, ale hlavne osobný prístup a na mieru šité flexibilné poradenstvo.

Mohlo by vás zaujímať