Mediatel - firemný online marketing

Garážové brány ako ochranný a zároveň dekoračný prvok

- 10. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Bezpečie, ochrana, estetika – garážové brány od PEGATHERM v Poprade sú výbornou investíciou. Na výber máte krídlové, rolovacie alebo sekcionálne garážové brány, ktoré na mieru prispôsobíme vašej predstave aj priestorovým podmienkam. Užívajte si výhody garážovej brány na mieru aj vy.

Vlastnosti garážových brán

Garážové brány prispievajú k bezpečnosti a ochrane vášho majetku. Garantujeme ich komfortné ovládanie aj odolnosť voči vlámaniu. Naše garážové brány (ako aj vchodové dvere či plastové okná) montujeme zodpovedne, s dôrazom na najmenší detail. Preto bránia zbytočným únikom tepla, a teda spĺňajú požiadavky na energetickú úspornosť. Garážové brány taktiež prispievajú k lepšej akustickej izolácii. Keďže pri práci používame kvalitné materiály, môžete sa spoľahnúť na výbornú odolnosť brán voči celoročným poveternostným podmienkam, a to bez straty úžitkových vlastností. Dodáme, že naše garážové brány sa vyznačujú tichým chodom, bezúdržbovosťou aj dlhou životnosťou. Oceníte moderné prevedenie.

garážové brány

Garážové brány na zákazku

Garážové brány navrhujeme na mieru – vzhľadom na priestorové možnosti nehnuteľnosti. Zaiste privítate spoľahlivý pohon a ľahké ovládanie priamo z vášho auta, čiže už nemusíte pri príchode z práce či nákupov otvárať bránku (čo je obzvlášť vítané najmä počas sychravejších dní či snehových prehánok). Naše portfólio zahŕňa sekcionálne garážové brány s otváraním nahor pod strop vďaka vodiacej koľajnici. Rolovacie garážové brány sú perfektným riešením v prípade neštandardných otvorov. Dvojkrídlové garážové brány sú klasikou, ktorá snáď nikdy neomrzí. Akej bráne dáte prednosť? Výber záleží len na vás. Našu ponuku produktov dopĺňa tieniaca technika (markízy, rolety, žalúzie, pergoly). Taktiež sme odborníci na zasklievanie balkónov. Naším cieľom je vaše komfortné bývanie.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať