Mediatel - firemný online marketing

Galantéria a fotovoltaické panely – to všetko u nás nájdete

- 13. júla 2022
ilustrácia - web

Sme rodinná firma KREMÍK, ktorá sa rozhodla spojiť všetky svoje sily. Galantéria a fotovoltaické panely sa naozaj spojiť dajú. Zameriavam sa na zvyšovanie energetickej sebestačnosti a na kreatívnu tvorbu prostredníctvom sebarealizácie. Sme manželia a každý sa venuje svojej sfére.

Galantéria našej rodinnej firmy vám ponúka množstvo nápadov

To, že máme každý odlišné vlastnosti a zručnosti nás iba spája. Naša galantéria vám ponúka množstvo kreatívnych pomôcok, ktoré vám pomôžu vytvoriť niečo jedinečné. Pletiace priadze, poťahové látky, bižutérne komponenty či metrový textil. Z toho všetkého si viete dnes u nás vyberať. Prípadne vám radi poradíme a vnukneme niekoľko nápadov, ako si zveľadiť vaše bývanie. Je jedno či ide o rodinný dom alebo apartmán, či byt. Naša galantéria poskytuje každému priestoru niečo nové a výnimočné. Popustite uzdu svojej fantázií a neváhajte v našej galentérií nakupovať ešte dnes. S radosťou vás obslúžime. Stačí nám len priblížiť, čo by ste potrebovali.

galantéria

Navštívte našu galantériu už dnes

Prvé objednávky sme prijali už v roku 2008. To znamená, že na trhu sme niekoľko rokov a môžete sa na nás určite plne spoľahnúť. Naše skúsenosti sú bohaté a k našim zákazníkom vystupujeme vždy profesionálne. V súčasnosti máme dokonca už 11 000 druhov rozličného tovaru. Sme veľkoobchod, ktorý pre vás pripraví naozaj všetko, čo potrebujete. Od techniky až po kreativitu. Okrem galantérie a galantérnych komponentov vám s radosťou sprostredkujeme aj meniče napätia. Totiž fotovoltaika je našim druhým hlavným odvetvím. Jednoducho náš technický sortiment a naša galantéria sa už netrpezlivo teší na vašu návštevu. Preto neváhajte a nakupujte u nás ešte dnes.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať